Skip to Content

در اولین روز هفته پژوهش؛


سپيده احمديان دانش آموز عضو پژوهش سراي رشيقي شهرستان ميبد عنوان پژوهنده برتركشور در سال تحصيلي 96- 95 را كسب كرد.

به گزارش میبد خبر، در مراسم تجليل از برترين دانش آموزان پژوهش گر كشوركه در روز پژوهش، فناوري، دانش آموز و مدرسه  با حضور وزيرآموزش و پرورش و وزير علوم، تحقيقات و فناوري در تهران برگزارشد، سپیده احمدیان با طرح "مج الکترونیکی زیلو" به عنوان پژوهنده ي برتر كشور تقدير شد.

در اولین روز هفته پژوهش و فناوری از ۲۱ دانش‌آموز پژوهشگر برتر دوره‌های ابتدایی، دوره اول متوسطه دوره دوم متوسطه با حضور دکتر منصور غلامی وزیر علوم و سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش تقدیر بعمل آمد.

در این مراسم ۷ دانش‌آموز پژوهشگر دوره ابتدایی، ۷ دانش‌آموز برتر پژوهشگر برتر دوره متوسطه اول و ۷ دانش‌آموز دوره متوسطه دوم مورد تجلیل قرار گرفتند.

انتهای پیام/اد

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.

گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.