Skip to Content

در اولین روز هفته پژوهش؛

دانش آموز میبدی پژوهشگر برتر کشور انتخاب شد


سپيده احمديان دانش آموز عضو پژوهش سراي رشيقي شهرستان ميبد عنوان پژوهنده برتركشور در سال تحصيلي 96- 95 را كسب كرد.

به گزارش میبد خبر، در مراسم تجليل از برترين دانش آموزان پژوهش گر كشوركه در روز پژوهش، فناوري، دانش آموز و مدرسه  با حضور وزيرآموزش و پرورش و وزير علوم، تحقيقات و فناوري در تهران برگزارشد، سپیده احمدیان با طرح "مج الکترونیکی زیلو" به عنوان پژوهنده ي برتر كشور تقدير شد.

در اولین روز هفته پژوهش و فناوری از ۲۱ دانش‌آموز پژوهشگر برتر دوره‌های ابتدایی، دوره اول متوسطه دوره دوم متوسطه با حضور دکتر منصور غلامی وزیر علوم و سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش تقدیر بعمل آمد.

در این مراسم ۷ دانش‌آموز پژوهشگر دوره ابتدایی، ۷ دانش‌آموز برتر پژوهشگر برتر دوره متوسطه اول و ۷ دانش‌آموز دوره متوسطه دوم مورد تجلیل قرار گرفتند.

انتهای پیام/اد

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.

گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.