Skip to Contentدانش آموز میبدی از بین 800 دانش آموز استان یزد موفق به کسب مقام نخست مسابقه عکس زیلو شد.

به گزارش میبدخبر، الهه دشتی دانش آموز پایه هشتم آموزشگاه امام حسین(ع) بارجین با سه اثر در مسابقه عکس زیلو که پایان سال گذشته بین دانش آموزان سال اول متوسطه استان یزد برگزار شده، شرکت کرده بود که در نهایت به عنوان مقام اول این مسابقات در سطح استان شناخته شد.

این مسابقه که به مناسبت سالروز ثبت میبد به عنوان شهر جهانی زیلو از طرف اداره کل آموزش و پرورش استان یزد برگزار شده بود، ۸۰۰ شرکت کننده داشت که از این میان ۱۰۰ برگزیده به مرحله داوری رسیدند.

الهه دشتی، به مدت چهار سال است که هنرجوی انجمن عکس میبد می باشد و دو سال پیاپی۹۷ و ۹۸ نیز در مسابقات فرهنگی هنری در رشته عکاسی مقام اول را به دست آورده است.

سه تصویر زیر اثر خانم دشتی می باشد که با برگه اصالت اثر در مسابقات شرکت داده شده است.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.