Skip to Content

به مناست هفته پدافند غیرعامل؛

دانش آموزان میبدی پدافند غیرعامل را تجربه کردند +تصاویر


مانور پدافندغیرعامل با هدف آشنایی دانش آموزان با مسئله پدافند غیرعامل در هنرستان فنی تلاشگران میبد برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، این مانور صبح امروز با هدف انسجام و ارائه آموزش های لازم به دانش اموزان در زمینه مقابله با حوادث و خطرات احتمالی در هنرستان فنی تلاشگران میبد برگزار شد.

برنامه مانور  با پخش آژیر حمله دشمن (همانند دوران دفاع مقدس) آغاز شد و با وقوع انفجارهای پی در پی و ایجاد آتش، نیروهای آتش نشانی، هلال احمر به اطفای حریق، امداد و کمک های اولیه، حمل مصدومان فرضی و انتقال آنان به مراکز درمانی پرداختند.

 دانش آموزان به صورت عملی با راه های چگونگی مقابله با دشمنان آشنا شده و می توانند توانایی های خود را در این راستا به منصه ظهور گذاشته و میزان آسیب پذیری را کاهش دهند.

اهداف دیگر برنامه هماهنگی تمام دستگاه های اجرایی تا بتوانند در مواقع ضروری و نیاز سریعا وارد عمل شده و از بحران جلوگیری کنند.

این برنامه با حضور مسئولین شهر میبد برگزار شد.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.