Skip to Content

استاندار یزد هم جهانی شد!

داغ شدن موضوع عدم انتخاب استاندار یزد در فضای مجازی با هشتگ «#یزد_رها_شده» +تصاویر


امروز به دنبال عدم انتخاب استاندار یزد در وزارت کشور کاربران شبکه های اجتماعی در یزد با هشتگ #یزد_رها_شده نسبت به این بی تدبیری واکنش نشان دادند.

به گزارش میبدخبر، با رفتن استاندار یزد بخاطر قانون منعبه کارگیری بازنشستگان، علیرغم انتخاب استانداران سراسر کشور و به تعلیق افتادن انتخاب استاندار موضوع بی تدبیری در این خصوص مورد بحث رسانه ها و فعالان شبکه های اجتماعی قرار گرفته است.

امروز به دنبال عدم انتخاب استاندار یزد در وزارت کشور و همچنین اتمام همزمان دوره قانونی سرپرستی فرمانداری و شهرداری یزد کاربران شبکه های اجتماعی در یزد با هشتگ #یزد_رها_شده نسبت به این بی تدبیری واکنش نشان دادند.

بنا به گزارش مراجع رسمی پایش و آنالیز شبکه های اجتماعی در هشت ساعت گذشته بالغ بر 10 هزار پست در خصوص عدم انتخاب استاندار یزد منتشر شده است.

 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.