Skip to Content


داعش در بیانیه‌ای مسئولیت تیراندازی کالیفرنیا را برعهده گرفت


داعش در بیانیه رادیویی اعلام کرد که تیراندازی سن برناردینو در کالیفرنیا به دست نیروهای این گروه انجام شده است.

به گزارش میبد خبر به نقل از رویترز، داعش طی یک بیانیه رادیویی اعلام کرد که تیراندازی سن برناردینو در کالیفرنیا توسط نیروهای این گروه انجام شده است.

براساس این گزارش، بیانیه رادیویی داعش 3 روز پس از تیراندازی های مرگبار در شهر سن برناردینو در حومه لس آنجلس که منجر به کشته شدن حداقل 14 نفر شد منتشر شده است.

پیش از این مقامات آمریکایی احتمال داده بودند که مهاجمان با گروه تروریستی داعش که در سوریه و عراق مستقر هستند در ارتباط هستند. 

پیش از این رسانه‌ها گزارش داده بودند که دو مهاجم مسلح با حمله و تیراندازی به یک مرکز معلولان در کالیفرنیای آمریکا، دست‌کم 14 نفر را کشته و 17 نفر دیگر را زخمی کردند.

مقامات آمریکایی درباره عوامل این حمله و سرنوشت آنها اعلام کردند که «رضوان فاروق» به همراه یک زن دیگر بوده که احتمال می‌دهند، همسر فاروق بوده که هر دو آنها در حمله پلیس کشته شدند.

باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا نیز روز شنبه گفت: این کاملا ممکن است که این دو مهاجم از افراط گرایان بوده باشند و این یک اقدام تروریستی باشد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.