Skip to Content

معاون غذا ودارو دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد:


معاون غذا ودارو دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی گفت: قیمت دارو افزایش پیدا نمی‌کند و حق مردم هم همین است. حتما دارو هست و ما دارو را تأمین می‌کنیم.

به گزارش میبد خبر، معاون غذا ودارو دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد با اشاره به مواضع وزیر بهداشت و معاون وزیر مبنی بر اینکه نوسانات ارزی تأثیری در تهیه دارو در کشور ندارد، گفت: در تأمین دارو هیچ مشکلی وجود ندارد و بیماران عزیز به دارو دسترسی دارند.

دکتر محمد حسین مصدق افزود: معاون وزیر می‌گوید دلار ما 4200 تومان است و به همه شرکت‌های تولیدکننده دارو 4200 می‌دهیم، وزیر بهداشت هم می‌‌گوید انتقال ارز برای دارو مشکلی وجود ندارد و ما هم همین را می‌گوییم.

وی با بیان اینکه دارو با دلار 4200 تومان محاسبه می‌شود، گفت: قیمت دارو افزایش پیدا نمی‌کند و حق مردم هم همین است. حتما دارو هست و ما دارو را تأمین می‌کنیم.

انتهای پیام/

یزدرسا
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.