Skip to Content


داروی درمان ایدز در هفته دولت رونمایی شد!


از قدیم گفته اند کنسرت بر هر درد بی درمان دواست! هر دردی! از اعتیاد و ایدز گرفته تا کارنامه خالی در هفته دولت!

به گزارش "میبدخبر"، به نقل از آوای اقتصاد: بل از اینکه برجام به ثمر بنشیند می گفتند هر روز عدم اجرای برجام میلیون ها دلار خسارت به بار می آورد، اگر برجام بیاید وعده صد روزه هم تحقق می یابد، مشکل آب خوردن حل می شود، دیوار تحریم ها فرو می ریزد، سرمایه های خارجی به کشور سرازیر می شود، نفت با قیمت مناسب به فروش می رسد، پول های بلوکه شده به کشور باز می گردد و خلاصه فضای گشایش های پسابرجامی در کشور به وجود می آید.


حالا و بعد از افتخار آفرینی های مکرر تیم هسته ای این بار انگار قرار است تمام ویژگی های بالا در برگزاری کنسرت متبلور شود! مسئولین دولت اعتدال تا جایی در مدح برگزاری کنسرت پیش رفته اند که حتی ایدز و اعتیاد را نیز نتیجه عدم برگزاری کنسرت ها دانسته اند!

حالا که دیگر مردم به این یقین رسیده اند که برجام آن آش دهن سوزی که دولتی ها می گفتند نبود، مسئولان به مستمسک دیگری برای انحراف اذهان مردم نیاز دارند. موضوعی که باعث ایجاد مناقشه شود و از رهاورد آن بتوان از وعده و وعیدهای گذشته فرار کرد. این که می بینیم در هفته دولت کنسرت تبدیل به فصل مشترک اظهارات همه مسئولین از رئیس جمهور گرفته تا وزیر وزرا و حتی رئیس کتابخانه ملی می شود بی دلیل نیست.

در همین یزد خودمان هم ماجرا همین است. علی رغم اطلاع از حساسیت برگزاری کنسرت در شهری مذهبی و اطلاع از مخالفت علما به یک کنسرت یک شبه مجوز داده می شود. کنسرتی که حتی فاقد استانداردهای حداقلی بود و در یک سالن ورزشی برگزار شد. کنسرتی که به نظر می رسید مانند کنسرت پر ماجرایی که سیاسیون یزدی قصد داشتند در دوم خرداد برپا کنند، بیشتر به دنبال تحریک مخالفان و ایجاد هیاهو است.

خلاصه کنسرت ناظری ها یک هفته ای یزد را به هم ریخت تا فشار مردم و رسانه ها برای مطالبه گری از مسئولین کم تر شود. به همین خاطر هم معاون امنیتی استاندار یزد در هفته دولت به وسیله اینستاگرام خود به جای ارائه عملکرد از نحوه برگزاری کنسرت می گوید!

یا در گفتگوی ویژه خبری که توسط صدا و سیمای یزد برایش فراهم شده «برگزاری کنسرت، باید ها و نبایدها» جای ارائه گزارش و توضیح به خاطر سه سال کم و کاستی را می گیرد.

کاش مسئولان حداقل به توصیه رهبر انقلاب که در دیدار با دولتمردان فرمودند: «دولت باید با برنامه‌ریزی و جدیت، حداکثر بهره‌برداری را برای کار و تلاش در یک سال باقیمانده انجام دهد.» عمل کنند. سه سال از عمر دولت با وعده و وعید گذشت. از روحانی گرفته که ادعا داشت با آمدن برجام ایران گلستان می شود، تا استاندار یزد که در سفر به بافق و در هفته دولت باز هم احداث جاده بافق را به آینده حواله داد!

به هر حال هر چه بود گذشت! از قدیم هم گفته اند: «ده روزه مهر گردون، افسانه است و افسون»! حقوق های نجومی، شیشلیک، حق تفریح فرزندان و سفرهای طاقت فرسای کاری به پایتخت همه و همه می گذرند! لا اقل دولتمردان این یک سال باقی مانده چاره ای برای مردم بیاندیشند و به دور از سیاست بازی و هیاهوی تبلیغاتی به دنبال رفع مشکلات آن ها باشند.
 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.