Skip to Content

مدیر کل حج و زیارت استان یزد:


مدیر کل حج و زیارت استان یزد افزود: تمامی دارندگان قبوض ودیعه گذاری حج تمتع لازم است اطلاعات خود را در سامانه حج تکمیل کنند.

به گزارش میبد خبر، علی اصغر شریفی زارچی  اعلام کرد: به منظور ساماندهی اولویت‌ها، اطلاعات و ارتباطات، کلیه دارندگان قبوض ودیعه گذاری حج تمتع می‌توانند نسبت به تکمیل اطلاعات خود با مراجعه به سامانه حج به نشانی reserve.haj.ir اقدام نمایند.

 
مدیر کل حج و زیارت استان یزد افزود: تمامی دارندگان قبوض ودیعه گذاری حج تمتع لازم است اطلاعات شخصی خود را دراین سامانه تکمیل ، اصلاح و به روز رسانی نمایند.
  
وی تاکید کرد: این کار به منظور ساماندهی کلی اولویت‌های باقیمانده برای تشرف، برقراری ارتباطات و اطلاع رسانی بعدی سازمان حج و زیارت با دارندگان قبوض می‌باشد و تعیین اولویت‌ها، برگزاری برنامه های آموزشی و توجیهی و ثبت تغییرات بعدی احتمالی و ... امکان پذیر می‌گردد.
 
انتهای پیام/رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.