Skip to Contentدادگستری استان یزد و دانشگاه میبد به منظور توسعه و تحکیم همکاری و ارتباطات، تفاهم نامه همکاری علمی، آموزشی، تحقیقاتی مشترک امضا کردند.

به گزارش میبدخبر، «غلامعلی دهشیری» رئیس کل دادگستری استان یزد در این رابطه گفت: با انعقاد این تفاهم‌نامه، پژوهش های بنیادی، کاربردی، توسعه ای و راهبردی دانشگاه در قالب طرح های پژوهشی و پایان‌نامه‌های تحصیلات تکمیلی بر اساس عنوان طرح‌های تعریف شده دستگاه قضایی استان انجام می‌گیرد.

وی برگزاری کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی علمی و تخصصی ویژه اعضای هیات علمی، دانشجویان و قضات را از دیگر برنامه مد نظر اعلام و بیان کرد: بهره‌مندی طرفین از امکانات مشترک یکدیگر از قبیل توان‌های فکری، تجربی، پژوهشی، کارگاهی، کتابخانه‌ای، فضای فیزیکی و فضاهای تحقیقاتی از دیگر مزیت های این همکاری است.

دهشیری، به فراهم شدن زمینه‌های بهره‌گیری از بورس‌های تحصیلی مشترک در پی این همکاری اشاره کرد و گفت: زمینه‌سازی جهت راه‌اندازی نشریات مشترک و چاپ و انتشار مقالات حاصل از نتایج طرح‌های تحقیقاتی و نیز آثار تألیفی، ترجمه و گزارش‌های مرتبط و آرای قضایی نیز از دیگر برنامه‌های است که دنبال می‌شود.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی دادگستری یزد، این مقام قضایی در پایان افزود: این تفاهم‌نامه مقدمات تشکیل اتاق فکری برای تعیین اولویت‌های پژوهشی و گسترش همکاری‌های علمی پژوهشی با حضور اساتید دانشگاه و کارشناسان متخصص دادگستری فراهم می آورد.و فرصت خوبی برای استفاده از نخبگان علمی و مجامع آموزشی است.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.