Skip to Contentصبح امروز و با حضور فرماندارمیبد، مدیر آموزش‌وپرورش، دهیار حسن‌آباد و جمعی از مسئولین، حاج اسماعیل کلانتر، زمین 6 هزار متری خود را برای احداث آموزشگاه و مسجد مدرسه به آموزش‌وپرورش شهرستان میبد واگذار کرد.

به گزارش میبد خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری میبد، ارزش این زمین که در روستای حسن‌آباد میبد واقع است؛ یک میلیارد و 165 میلیون تومان برآورد شده است.

فرماندارمیبد در آیین واگذاری این زمین خیری گفت: نگاه خیری در فراهم کردن زیرساخت‌های آموزشی و مذهبی قابل‌تحسین است.

حسین فلاح با اشاره به سیاست‌های شهرستان میبد در احداث هرسال 10 آموزشگاه در این شهرستان افزود: این حرکت مبارک با حضور پررنگ خیرین از سال 93 آغازشده است و به همت خیرین و پی گیری آموزش‌وپرورش تاکنون این امر به‌خوبی تحقق‌یافته است.

فلاح بابیان اینکه این سیاست در بخش‌ها و مناطق روستایی هم دنبال می‌شود گفت: پا به کار بودن خیرین در احداث مدارس و آموزشگاه‌های جدید نشانگر نیت خالص و انسان دوستانه آن‌هاست.

فرماندارمیبد تصریح کرد: با پیشگامی خیرین در عرصه‌های مختلف، جایی برای کم‌کاری ما مسئولین نیست و باید در مقابل این اندازه نگاه خیری، کارهای شایسته‌ای‌ در شهرستان انجام دهیم.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.