Skip to Contentخیرین میبد با شرکت در پویش مهرجویان حسینی که به همت مجمع فرهنگیان شهرستان در سال جدید تحصیلی راه‌اندازی شد، ۵۷۰ میلیون ریال به دانش‌آموزان بی‌بضاعت کمک کردند.

به گزارش میبد خبر، مسئول مجمع فرهنگیان میبد کمک‌های جمع‌آوری شده را شامل کارت هدیه، نوشت‌افزار، بن کیف و کفش و بسته آموزشی ذکر کرد.

سید ابولفضل بنی‌فاطمی افزود: مجمع سعی دارد با همکاری معلمان و مردم و به خصوص جوانان، بستری برای تحول فرهنگی و رقم زدن فردایی خوب برای همه اقشار جامعه فراهم کند.

وی ادامه داد: مجمع فرهنگیان میبد تا به حال همایش‌ها و نشست‌هایی نظیر دیدار جوانان با فرماندار، راه‌اندازی کمیته خیریه و ... برگزار کرده‌ است.

همچنین مسئول بسیج اصناف میبد گفت: طرح هرکاسب یک دانش آموز با هدف کمک به افراد بی‌بضاعت در قالب ارائه بسته‌های حمایتی و تحت پوشش قرار دادن آنها در حال اجراست.

مرتضی فلاح افزود : درحال حاضر تا زمان مشخص، آمار دانش‌آموزان هر محله برای تعیین خیرین در حوزه اصناف و تعدادی از بچه‌های بی‌سرپرست تحت پوشش مراکز بهزیستی با اجرای هر کاسب یک دانش آموز حمایت می‌شوند.

به گفته فرمانده حوزه مقاومت خدیجه کبری میبد حدود ۲۰ کیف مدرسه به همراه نوشت افزار از سوی بانوان بسیجی تهیه شد و به همراه ۱۰ میلیون ریال کمک نقدی به دانش آموزان نیازمند اهدا شده‌ است.

پروین امینیان افزود : جمع آوری و بسته بندی کمک‌ها بیشتر به صورت حواله و وجه نقد است که این اقدام خداپسندانه همچنان ادامه دارد.

ایرنا

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.