Skip to Content

در قالب اجرای طرح مودت؛

خیرین میبدی۲۷ میلیارد ریال در عمران بقاع متبرکه صرف کردند


معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه استان یزد گفت: خیرین میبدی در جهت اجرای طرح مودت در امامزادگان و بقاع متبرکه ۲۷ میلیارد ریال بعنوان هدایای غیر نقدی اهدا کردند.

به گزارش میبد خبر، حجت الاسلام مجید کرمی در خصوص اجرای طرح مودت در امامزادگان، بقاع متبرکه و سایر اماکن مذهبی یزد بیان داشت: بیش از ۶۴ میلیارد ریال مردم دارالعباده یزد هدایای غیرنقدی خود را در قالب طرح مودت به امامزادگان و بقاع متبرکه اهدا کردند.

وی در ادامه افزود: شهرستان های یزد با ۲۹ میلیارد ریال و شهرستان میبد با ۲۷ میلیارد ریال در جهت این طرح بیشترین میزان دریافت هدایا را داشتند.

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف وامور خیریه استان یزد در پایان اظهار داشت: با توجه به اینکه بیشترین موارد هدایا مربوط به اهدا زمین، ساختمان، لوازم و وسایل اولیه امامزادگان و بقاع متبرکه می باشد، باید در زمینه سایر برنامه ها و فعالیت های بقاع متبرکه زائران را ترغیب کرد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.