Skip to Content


خیابان امام خامنه ای یک گام به آزادسازی کامل نزدیک شد


در چند روز گذشته زمینی به مساحت 308 متر مربع از مالک خریداری و به شهرداری واگذار گردید سپس توسط شهرداری میبد عملیات تخریب صورت گرفت.

به گزارش میبدخبر به نقل از روابط عمومی شهرداری میبد، موسوی نژاد مسول املاک در خصوص آزاد سازی انجام شده در خیابان امام خامنه ای گفت: در چند روز گذشته زمینی به مساحت 308 متر مربع از مالک خریداری و به شهرداری واگذار گردید سپس توسط شهرداری میبد عملیات تخریب صورت گرفت.

وی مبلغ پرداختی به مالک را 700 میلیون ريال خدمات عنوان کرد و در ادامه افزود: چند پلاک دیگر در این مسیر  قرار دارد که در مرحله نهایی آزاد سازیست و تا پایان امسال این خیابان به صورت کامل آزادسازی خواهد شد.

رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.