Skip to Content

مسوول نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه میثاق کشور در مهریز:

خودنمایی حقوق بشر دروغین آمریکایی در اعتراضات سیاه پوستان این کشور


مسوول نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه میثاق کشور در مراسم اربعین دو شهید گمنام مهریز گفت: حوادث اخیر در آمریکا و اعتراض سیاه پوستان این کشور به قتل هم کیشان خود و برخورد دولتمردان آمریکایی با این قضایا بار دیگر ماهیت ضد بشری و دروغین مستکبران را نشان داد.

به گزارش میبدخبر به نقل از صبح مهریز ، اربعین دو شهید گمنام سرفراز انقلاب اسلامی با سخنرانی مسوول نمایندگی ولی فقیه در قرار گاه میثاق کشور و با حضور اقشار ولایتمدار مهریز در مسجد دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان برگزار شد .

حجت الاسلام والمسلمین " عباس سبحانیان " در اربعین دو شهید گمنام در مسجد دانشگاه آزاد اسلامی مهریز به توطئه های مختلف دشمنان علیه انقلاب اسلامی اشاره و افزود: ایجاد کروهک داعش و تکفیری ها در ادامه دسایس دشمنان به شمار می رود .

وی اضافه کرد: اسلام دین مودت و محبت و صلح است ولی کروهک داعش و حامیان جهانی و منطقه ای آنها با اعمال زشت ضد بشری و انسانی خود به دنبال خدشه دار کردن چهره حقیقی این مکتب حیات بخش هستند .
مسوول نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه میثاق کشور تصریح کرد: اعضای کروهک داعش به راحتی و با قساوت قلب تمام انسان های مظلوم را می کشند و آمریکا و برخی کشورهای منطقه از آنها حمایت می کنند .
سبحانیان گفت: این ها ابتدا با هدف نابودی عراق و سوریه آمدند ولی هم اکنون با همدلی ملت های مسلمان و هوشیاری و بصیرت آنها در ضعف کامل و در آستانه شکست هستند .
وی افزود: کروهک داعش و حامیان آنها نه تنها در جنایات بی حد و حصر خود به نتیجه ای نرسیدند بلکه ماهیت پلید و غیر انسانی خود را به جهانیان و آزادیخواهان عالم نشان دادند .
مسوول نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه میثاق کشور ادامه داد: دشمنان در طی 35 سال گذشته بعد از پیروزی انقلاب اسلامی که منافع خود را در کشور ما از دست رفته دیدند برای تضعیف انقلاب اسلامی از انواع ترفندها توسل شدند .
سبحانیان گفت: ترور شخصیت های نظام در اوایل انقلاب اسلامی ، ایجاد جنگ های قومی ، راه اندازی جنگ تحمیلی و همچنین فشارهای اقتصادی و تحریم ها همه در راستای ضربه زدن به انقلاب اسلامی و جلوگیری از موج اسلام خواهی و گسترش حقایق نظام ما صورت گرفته است .
وی افزود: حوادث اخیر در آمریکا و اعتراض سیاه پوستان این کشور به قتل هم کیشان خود و برخورد دولتمردان آمریکایی با این قضایا بار دیگر ماهیت ضد بشری و دروغین مستکبران را نشان داد .
این مسوول اظهار داشت: شعارهای دفاع از حقوق بشر که سال های متمادی است توسط دولتمردان آمریکایی مطرح می شود یک دروغ بزرگ بیش نیست و ماهیت آنها به خوبی در پیش چشم ملت ها قرار دارد .
سبحانیان گفت: نظام سلطه امروز علیرغم صرف هزینه های زیاد نه تنها به هیچکدام از اهداف خود علیه ملت ایران و جبهه مقاومت نرسیده که در اوج ذلت و زیونی قرار دارد .
مسوول نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه میثاق کشور یادآور شد: دنیای استکباری به سرکردگی آمریکا امروز با چندین چالش جدی مواجه شده که مهمترین آن چالش معنویت و اخلاق است .
سبحانیان افزود: اخلاق و معنویت در غرب و بین حاکمان و حامیان دنیای استکباری در سراشیبی شدید سقوط قرار گرفته و این روند روز به روز بیشتر می شود .
وی گفت: چالش مهم دیگر در غرب و در بین دنیای استکباری همان تعارض بین گفتار و کردار غربیان و برنامه های آنها می شود که نمونه آن را باید در خصوص موضوع مهم حقوق بشر ذکر کرد .
این مسوول تاکید کرد: آنها سال های متمادی است که دم از دفاع از حقوق بشر می زنند ولی با عمل خود اثبات کردند که فقط به دنبال منافع نامشروع خود هستند و در قبال حقوق بشر ملت های مظلوم عالم دروغ می گویند .
سبحانیان اظهار داشت: علیرغم تمام توطئه های و فعالیت های مختلفی که آمریکا و دشمنان انجام می دهند گرایش به حق و حقیقت و اسلام ناب محمدی (ص) روز به روز در بین ملت ها بیشتر شده است .
وی گفت: همه عزت و عظمتی که امروز ملت قهرمان و ولایتمدار ما دارد و در این سال ها بدست آورده بخاطر تکیه به اسلام ناب محمدی (ص) ، عمل به فرامین الهی ، ولایتمداری ، دشمن شناسی و مقاومت و جانفشانی است .
این مسوول گفت: ما باید قدر انقلاب اسلامی خود را بدانیم و گوش به فرمان مقام معظم رهبری و با تکیه بر دین و ارزش ها به راه پرافختار و عرت بخش خود با قدرت ادامه دهیم .
سبحانیان افزود: قدر امنیت و آرامشی که در کشور و آن هم به برکت ایثار و جانفشانی شهیدان و مقاومت و بصیرت ملت وجود دارد را باید بدانیم .
وی گفت: باید همیشه و در همه حال از اندیشه های والای بنیانگذار جمهوری اسلامی و شهیدان سرفراز انقلاب اسلامی الگو بگیریم که راه عزت و سعادت در همین مسیر روشن نهفته است .
در مراسم اربعین دو شهید گمنام که در دانشگاه آزاد اسلامی مهریز برگزار شد هیئات عزاداری به سوگواری پرداختند و همچنین چند برنامه فرهنگی و قرائت مقاله در خصوص شهدا انجام گرفت .
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.