Skip to Content

نماینده تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی:


نماینده تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی گفت: خط دوم انتقال آب از بهشت آباد در بودجه دولت سال هاست که پیش بینی شده و این خط انتقال باید از سوی مدیران پیگیری و اجرایی شود چون مشخص نیست ما چگونه و تا چه زمانی بتوانیم از دریا آب به استان بیاوریم.

به گزارش میبد خبر، نماینده تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی در برنامه تلویزیونی سروستان شبکه شما با اشاره به جلسه امروز صبح با وزیر کشور گفت: در جلسه روز یکشنبه هیئت دولت به دلیل محدودیت زمانی در بررسی بودجه موضوع استاندار یزد مطرح نشد و بنا بر گفته وزیر کشور، روز چهارشنبه درباره استاندار یزد تصمیم گیری می شود.

کمال دهقانی فیروزآبادی، مردم یزد را قانع و امیدوار خواند و افزود: اولویت نمایندگان در استان یزد تلاش برای تأمین آب آشامیدنی پایدار در سراسر استان، اشتغال و رفع مشکلات صنعت است و در این زمینه مدام به دولت تذکر می دهیم.
 
نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس با بیان اینکه خط دوم انتقال آب از بهشت آباد در بودجه دولت سال هاست که پیش بینی شده، گفت: این خط انتقال باید از سوی مدیران پیگیری و اجرایی شود چون مشخص نیست ما چگونه و تا چه زمانی بتوانیم از دریا آب به استان بیاوریم.
 
وی تصریح کرد: 70 درصد آب آشامیدنی استان از راه انتقال آب تأمین می شود و اگر این آب انتقالی نباشد، آب یزد بی کیفیت می شود.
 
رئیس فراکسیون مناطق آزاد ادامه داد: علی رغم ظرفیت های بالای استان یزد، دچار کاستی هایی هستیم که ناشی از ضعف مدیریت است.
 
انتهای پیام/رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.