Skip to Contentبخش مخابرات بیمارستان امام صادق(ع) میبد با 30 خط ارتباطی و شماره جدید افتتاح شد.

به گزارش میبدخبر، ذبیح الله برجسته مدیر بیمارستان میبد با اشاره به این موضوع، گفت: خوشبختانه با حضور و تلاش دوستان از مخابرات میبد و همکاری خوب مخابرات مرکز استان، تلاشها و نامه نگاریهای ۲ سال اخیر جهت اختصاص پیش شماره ۴ شماره ای به بیمارستان به بار نشست و از این لحظه پیش شماره ۳۳۲۶۰۰۰۰ با ۳۰ خط بدون اشغالی فعال گردید.

وی افزود: تا چند روز آینده شاهد اختصاص شماره داخلی خاص به تمامی واحدها و بخشها و تختهای بیماران خواهیم بود که انشاالله ارتباط مردم با بیمارستان و بیماران بستری بسیار تسهیل خواهد شد.

آیت الله اعرافی امام جمعه میبد نیز با تماس و افتتاح این شماره جدید، در پیام تلفنی گفت:

بسم الله الرحمن الرحیم. افتتاح این خطوط تلفن را به فال نیک میگیریم و سال جدید و اعیاد ماه مبارک شعبان و روز جمهوری اسلامی را هم به همه عزیزان بهداشت و درمان در میبد و به خصوص به پرستاران عزیزمان، به پزشکان بزرگوار، به کادر درمان، به مدیران و مسئولان و به همه عزیزانی که در این ایام برای پیشگیری و مبارزه با کرونا زحمت کشیدند عرض تبریک و سپاس و تقدیر و تشکر فراوان دارم. حقیقتاً ما باید همه‌مان قدردان همه پرستاران و پزشکان و کادر درمان  که سپاه بزرگ و سرافراز سلامت در کشور بوده‌اند، باشیم، و در میبد هم به فضل الهی عزیزان ما همت بلندی را نشان دادند و کارهای بزرگی را انجام داده اند و با همکاری دستگاه‌های مختلف از گروههای مردمی و بسیجی و سپاه و با نیروی انتظامی و فرمانداری و همه عزیزان با هدایتهایی که فرماندار و  دستگاه بهداشت و درمان داشتند، خدا را شکر به نحوه مناسبی کنترل شد. امیدواریم این روزهای سخت بر ملت ما و بر مردم میبد به زودی این روزها سپری شود و ما شاهد رشد و تعالی و خوشی و همبستگی و سلامت مردم عزیزمان باشیم. من با همه وجودم از مدیران محترم بهداشت و درمان و بیمارستان و پرستاران و پزشکان و کادر درمان و مردم خیر و همه بزرگواران و مسئولین محترم و همه کسانی که در این ایام همبستگی و همدلی خوبی را نشان داده اند تشکر می کنند و برای همه شما آرزوی توفیق دارم امیدواریم که همه برای ارتقاء زیرساخت های بهداشت و درمان، همه مسئولین ادارات و همه بخش ها کمک کنند. همین جا هم لازم است از مخابرات در استان و شهرستان تشکر کنم به خاطر افتتاح این خطوط…

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.