Skip to Contentبارندگی‌ها و طوفان اخیر در منطقه ندوشن شهرستان ميبد بیش از ۱۰ میلیارد ریال خسارت برجای گذاشت.

به گزارش میبد خبر، «سید بهروز موسوی» بخشدار ندوشن ضمن اعلام این خبر، گفت: بیشترین خسارات در بخش ندوشن ناشی از طوفان بی سابقه‌ای بود که باعث ضرر و زیان گسترده به بخش کشاورزی و دامپروری شد. 

وي افزود: بارندگی‌های اخیر نيز به منازل مسکونی در روستای صدرآباد ندوشن خساراتی وارد کرد که تخریب و ریزش سقف تعدادی منزل مسکونی از مهمترین آنها بود. 

بخشدار ندوشن با اشاره به صدمات ناشی از بارندگی و طوفان به بافت تاریخی شهر ندوشن نيز تصریح کرد: تعدادی از بادگیرها و نیز آثار تاریخی در معرض خطر جدی قرار دارند که شایسته است دستگاه‌های متولی اقدامات فوری و عملی برای حفظ بناهای ارزشمند ندوشن به جای آورند.

انتهای پیام/

ایسنا
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


یادداشت یادداشت

گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.