Skip to Content

رییس اداره اوقاف میبد؛


رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان میبد گفت: در راستای اجرای امینانه نیات واقفان خیراندیش تعداد 6 دستگاه آب‌سردکن از محل عواید موقوفات عام خریداری و در برخی مدارس شهرستان نصب شد.

به گزارش میبد خبر به نقل از نارین، خلیل دلاوری در این زمینه اظهار داشت: تعداد ۶ دستگاه آب‌سردکن به مبلغ یک‌صد و پنجاه میلیون ریال از محل عواید موقوفات عام خریداری و جهت نصب در شش مدرسه در سطح شهرستان اهدا گردیده است.

وی افزود: این اقدام در راستای اجرای نیات واقفین و مربوط به عواید آب‌انبارهای عمومی در محلات فیروزآباد، مهرجرد و بارجین بوده است.

دلاوری در تشریح این مطلب بیان داشت: اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان میبد با توجه به غیرقابل استفاده بودن تعدادی از آب‌انبارهای شهرستان و با در نظر گرفتن نزدیکترین اقدام ممکن نسبت به اجرای نظر واقف، اقدام به نصب این آب‌سردکن‌ها در دبیرستان رشیقی، شهدای مکه و ایثارگران حضرت زهرا(س) در محله فیروزآباد و مدارس امام‌حسین(ع) و مهدیه در محله بارجین و مدرسه هجرت در محله مهرجرد نموده است.

وی ضمن تجلیل از خدمات واقفین خیراندیش تصریح کرد: اداره اوقاف و امور خیریه خود را موظف به اجرای هر چه بهتر نیات واقفین می‌داند و تمام تلاش خود را برای تحقق اهداف واقفین به بهترین نحو ممکن انجام خواهد داد.

رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان میبد در پایان از مردم متدین و کسانی که قصد ترویج امر وقف دارند، خواست ضمن توجه به منویات رهبر معظم انقلاب در زمینه‌های ازدواج و اشتغال جوانان، مسایل مربوط به محیط زیست، امور علمی و آموزشی، ترویج دین و دیگر نیازهای روز جامعه را مدّنظر قرار دهند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.