Skip to Content

رییس اداره اوقاف میبد؛


رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان میبد گفت: در راستای اجرای امینانه نیات واقفان خیراندیش تعداد 6 دستگاه آب‌سردکن از محل عواید موقوفات عام خریداری و در برخی مدارس شهرستان نصب شد.

به گزارش میبد خبر به نقل از نارین، خلیل دلاوری در این زمینه اظهار داشت: تعداد ۶ دستگاه آب‌سردکن به مبلغ یک‌صد و پنجاه میلیون ریال از محل عواید موقوفات عام خریداری و جهت نصب در شش مدرسه در سطح شهرستان اهدا گردیده است.

وی افزود: این اقدام در راستای اجرای نیات واقفین و مربوط به عواید آب‌انبارهای عمومی در محلات فیروزآباد، مهرجرد و بارجین بوده است.

دلاوری در تشریح این مطلب بیان داشت: اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان میبد با توجه به غیرقابل استفاده بودن تعدادی از آب‌انبارهای شهرستان و با در نظر گرفتن نزدیکترین اقدام ممکن نسبت به اجرای نظر واقف، اقدام به نصب این آب‌سردکن‌ها در دبیرستان رشیقی، شهدای مکه و ایثارگران حضرت زهرا(س) در محله فیروزآباد و مدارس امام‌حسین(ع) و مهدیه در محله بارجین و مدرسه هجرت در محله مهرجرد نموده است.

وی ضمن تجلیل از خدمات واقفین خیراندیش تصریح کرد: اداره اوقاف و امور خیریه خود را موظف به اجرای هر چه بهتر نیات واقفین می‌داند و تمام تلاش خود را برای تحقق اهداف واقفین به بهترین نحو ممکن انجام خواهد داد.

رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان میبد در پایان از مردم متدین و کسانی که قصد ترویج امر وقف دارند، خواست ضمن توجه به منویات رهبر معظم انقلاب در زمینه‌های ازدواج و اشتغال جوانان، مسایل مربوط به محیط زیست، امور علمی و آموزشی، ترویج دین و دیگر نیازهای روز جامعه را مدّنظر قرار دهند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.
تغییر ساعات کار دستگاه های اجرایی در 9 استان برای مدیریت مصرف برق در تابستان