Skip to Content

گزارش تصویری؛


همزمان با سراسر كشور، مراسم راهپیمایی مردم در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در میبد با حضور پرشور و انقلابی مردم برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، راهپیمایی سراسری حمایت ازسپاه پاسداران مقتدر و مایه مباهات و اعلام نفرت و انزجار از اقدام سخیف سردمداران تروریست پرور آمریکا و رژیم جعلی وکودک کش صهیونیستی در میبد پس از اقامه نماز جمعه انجام شد.

همه آمده بودند تا بار دیگر نشان دهند كه پای این انقلاب و نظام ایستاده‌اند و هیچ‌گاه نیروهای مسلح خود را تنها نمی‌گذارند.

شور و شوق مردمی كه در این راهپیمایی شركت كرده بودند برای به دست آوردن پلاكاردهای حاوی شعارهای حمایتی از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و همچنین مرگ بر آمریكا و اسرائیل بسیار زیاد بود و هر كسی سعی می‌كرد به نحوی دین خود را به پاسداران انقلاب اسلامی ادا كند.
شعارهای «همه سپاهی هستیم»، «مرگ بر آمریكا»، «مرگ بر اسرائیل»،‌  در فضا طنین‌انداز شده بود و همه مردم یكنوا و یكصدا این شعارها را تكرار می‌كردند.

در این مراسم با شکوه کمک های مردمی میبدی ها به همت ناحیه مقاومت بسیج از محل مصلی به مناطق سیل زده جنوب ارسال شد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


یادداشت یادداشت

گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.