Skip to Content

گزارش تصویری/


مردم بصیر میبد با حضور پرشور خود در راهپیمایی روز قدس، مشت محکمی بر دهان اسرائیل و حامیان وی زدند.

به گزارش میبد خبر، چهلمین مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس، امروز جمعه ۱۸ خرداد ماه با شعار «روز جهانی قدس؛ پیروزی جبهه مقاومت؛ شکست فتنه آمریکایی صهیونیستی؛ عزم ملت فلسطین برای بازگشت» و با حضور قشرهای مختلف مردم روزه دار میبد برگزار شد.

ماه مبارک رمضان، دهان روزه و گرمای طاقت فرسا و شدید کویری، هیچکدام باعث نشد تا مردم میبد در پاسخ به دعوت ولی امرشان تعلل کنند.

مردم روزه‌ دار میبد با حضور پرشکوه خود حمایت از آرمان فلسطین را اعلام کرده و تاکید داشتند آزادی قدس شریف و رهایی ملت مظلوم و بی‌دفاع فلسطین از سلطه صهیونیستها و تلاش برای محو غده سرطانی اسرائیل آرمان بلند انقلاب اسلامی است.

حضور گسترده مردم از اقشار مختلف از جمله زیبایی های راهپیمایی روز قدس در میبد است، مردم از پیر، جوان، توانا و ناتوان، ورزشکار و معلول، معلم، استاد دانشگاه، دانش آموز، دانشجو، کسبه، اصناف، مسئولان، خبرنگاران، هنرمندان، در این راهپیمایی شرکت کردند.

در پایان این راهپیمایی عظیم و باشکوه مردم با حضور در مصلای آیت الله اعرافی(ره) ضمن تایید بندهای قطعنامه با تکبیرهای با صلابت خودشان به اقامه نماز جمعه به امامت آیت الله اعرافی مشغول شدند.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.