Skip to Content

گزارش تصویری؛


امروز مردم انقلابی و ولایتمدار میبد در راهپیمایی پس از نماز جمعه انزجار خود را از اقدامات آشوبگران اغتشاشات اخیر اعلام کردند.

به گزارش میبدخبر، مردم بصیر، متدین، ولایتمدار و شهید پرورشهرستان میبد در اقدامی خودجوش با بیعتی دوباره در حمایت از بیانات مقام معظم رهبری و حمایت از اقتدار و امنیت نظام اسلامی امروز برای جدا کردن صف خود از آشوبگران به خیابان‌ ها آمدند و اقدامات اشرار و اغتشاش گران را محکوم کردند.

در این راهپیمایی خودجوش مردم با سردادن شعار‌های «هیهات من ذله»، «مرگ بر آمریکا»، «مرگ برآشوبگر» و... اقدامات اخیر و ساختارشکنانه را به شدت محکوم و حمایت خود را از امنیت و اقتدار کشور اعلام کردند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.