Skip to Content

شهردار منتخب میبد؛


شهردار منتخب میبد مهمترین اولویت های کاری خود را خدمت رسانی به مردم و مبارزه با فساد بیان داشت.

به گزارش میبد خبر، محمود اسد زاده شهردار منتخب میبد در جلسه شورای شهر ضمن تبریک ولادت امام کاظم (ع) بیان داشت: از حسن اعتمادی که شورای پنجم در انتخاب بنده بعنوان شهردار داشته و توجه ویژه ای برنامه های ارائه شده توسط اینجانب در جلسات گذشته داشتند تقدیر و تشکر می کنم.

وی افزود: با توجه به تجربه ای که در کارهای عمرانی و فرهنگی در سطح استان و مخصوصا در ساخت عتبات عالیات داشتم، و عمده فعالیت بنده که در شهرهای مختلف و همین طور در کشور عراق بوده است، افتخار پیدا کردم که در پایان عمر کاری خود، بتوانم خدمتی نیز به مردم و شهر خودم داشته باشم.

اسد زاده در مورد برنامه های پیشنهادی خود عنوان کرد:  با پیشنهاد برخی از اعضای شورا و گروه ها که تقاضا کرده بودند در این مسیر وارد شوم، برنامه خود را برای ساخت و ساز و پیشرفت و آبادانی شهرستان ارائه کردم که برنامه های ارائه شده باید به صورت کتابچه در خدمت مردم و رسانه ها قرار گیرد.

شهردار منتخب در رابطه با اولویتهای کاری خود اظهار داشت: خدمت رسانی به مردم، اهمیت به موضوع فضای سبز و کاهش آلودگی، استفاده از همکاری و خدمات سایر دستگاه های شهرستان در جهت خدمات رسانی به مردم، مبارزه با فساد، بحث ایجاد حس امنیت در شهرستان میبد، منظر و مبلمان شهری و همکاری و تعامل همه جانبه با شورای شهر از مهمترین اولویتهای کاری بنده در شهرداری می باشد.

وی در زمینه مبارزه با فساد گفت: مبارزه با فساد یکی از اولویت های مهم دولت می باشد و خواست و نگاه مردم به این مسئله است. عدالتی که مردم در رابطه با خدمات و مسائل شهری صحبت کرده و در رسانه ها نیز مطرح شده باید به منصه ظهور برسد و عدالت اجتماعی که مد نظر است باید مورد توجه شهرداری و مسئولین شهری قرار گیرد. 

اسد زاده در ارتباط با همکاری همه جانبه با شورای شهر اذعان داشت: همکاری اعضای محترم شورا در این دوره دستاورد مهمی می باشد و شهرداری میبد بدون نظر شورا قرار نیست فعالیتی انجام دهد و فعالیت هایی که قرار است انجام شود طبق مصوبات شوراست. مصوبات شورا یکی ازسند های بالا دستی مجموعه شهرداری است و هرچه که شورا به اتفاق آراء تصویب کند می تواند مورد اجرا قرار گیرد.

شهردار منتخب در زمینه ایجاد حس امنیت برای شهروندان خاطرنشان کرد: یکی از مهم ترین اقداماتی که باید صورت گیرد بحث ایجاد حس امنیت در شهرستان میبد است و اگر این مسئله حاصل شود سرمایه گذاری بخش خصوصی و خارجی می تواند در این شهر به کمک ما بیاید و ما باید این امنیت را برای سرمایه گذاران و شهروندان فراهم کنیم. با توجه به حضور افراد مهاجر در شهرستان، تامین امنیت مردم بومی یکی از اولویت های ویژه شهرستان میبد است.

وی با اشاره به نواقص موجود در شهر در دوره های گذشته  اظهار داشت: یک سری نواقصی در شهر وجود دارد که شهرداری باید به این مطالبات در گذشته بیشتر اهمیت می داده و این نواقص شاید جزو عقب افتادگی های این شهر باشد. تامین بعضی از موارد نظیر میدان میوه و تره بار، حمل و نقل عمومی، پارکینگ مخصوص فضاهای فرهنگی شهر براساس نظرات اعضای شورا در راس برنامه های کاری شهرداری قرار می گیرد. در این زمینه چابک سازی شهرداری باید مورد توجه قرار گیرد و با احترام به کارکنان و همه دست اندرکاران شهرداری نیاز به یک فرصت زمانی داریم تا به قسمت های مدیریتی و جایگاه های شهرداری توجه کنیم و آنچه را که لازم است با نظر شورا انجام دهیم و در جهت آموزش و هوشمند سازی شهرداری گام برداریم.

اسد زاده در پایان بیان داشت: امیدوارم در این دوره که به بنده اعتماد شده بتوانم رضایت خدا، ائمه اطهار که شهرمان با نام و یادشان مطهر است و رضایت همه مردم میبد را کسب کنم.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 1.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.