Skip to Content

شهردار میبد در بازدید از مسکن مهر:

خدمتگذاری و ایجاد رضایتمندی در بین شهروندان سرلوحه کار مجموعه شهرداری است


در پی درخواست شهروندان در خصوص رفع مشکلاتشان، نقوی شهردار میبد، میرمحمدی نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی و جمعی از اعضای شورای شهر از فاز 1 و 2 مسکن مهر و شهرک فجر بیده بازدید کردند.

به گزارش میبدخبر، این بازدید در راستای بررسی معضلات، نارسایی ها و مشکلات موجود در زمینه آماده سازی فضای داخلی مجموعه مسکن مهر در حوزه های فضای سبز و خدمات شهری و همچنین چگونگی اجرای تمهیدات لازم در جهت رفع مشکلات این مناطق انجام شد.

نقوی در این بازدید ضمن اعلام آمادگی در راستای رفع این مشکلات گفت: خدمتگذاری و ایجاد رضایتمندی در بین شهروندان سرلوحه کار مجموعه شهرداری است و توسعه شهر در حوزه های عمرانی، فرهنگی و خدماتی مستلزم داشتن زیرساخت هاست.
وی افزود: در  جلسه‌ای با آیت الله اعرافی مقرر شد شهرداری میبد برآوردی از هزینه‌های مورد نیاز از سایت مسکن مهر تهیه و از اداره راه و شهرسازی حداکثر همکاری و مساعدت صورت گیرد که ان شاءالله پس از اعلام راه و شهرسازی، نسبت به حل مشکلات اقدام می شود.
در این بازدید میرمحمدی ضمن تماس تلفنی با قائم مقام وزیر راه و شهرسازی و مدیرکل این نهاد در یزد، خواستار انجام تعهدات آن مجموعه در زمینه رفع مشکلات مسکن مهر میبد شد و همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهر میبد در این زمینه را اعلام کرد.
انتهای پیام/
احسان دست برآوردهرای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.