Skip to Content


خدای اعتماد به نفس!


شاید توفیق های اقتصادی دولت در تاریخ ماندگار نشود اما قطعاً این سطح اعتماد به نفس استاندار دائم السفر یزد ماندگار می شود.

به گزارش "میبد خبر"؛  یزد رسا، گفت: استاندار یزد افاضه کرده: توفیق های اقتصادی دولت در تاریخ ماندگار خواهد شد!

گفتم: تعطیلی هر روزه کارخانه های یزد، تجمع و اعتصاب هر روزه مردم مقابل استانداری، بازگرداندن کارگران بی نوای کاشی کویر آن هم به شرط اینکه حقوق عقب افتاده چهار ماهشان را ببخشند و تعطیلی تنها مجتمع صنعتی که در سفر روحانی به یزد آن هم در دوران گشایش های پسابرجام افتتاح شد، ماندگار بشود یا نه چه فرقی می کند؟

گفت: چه عرض کنم؟ کاکتوس اعتماد به نفس برخی مسئولین را داشت سالی دو بار هلو می داد.

گفتم: تازه رئیس سازمان مدیریت یزد هم گفته بود: «به خاطر آمارهایی که مدیران استان به مسؤولان ارشد خود در پایتخت می‌دهند و همه شرایط را خوب و عادی جلوه می‌دهند، در هنگام تخصیص و توزیع اعتبارات با مشکلات جدی مواجه می‌شویم.»

گفت: استاندار هم عادت کرده، این بار همان آمارهایی که به مسئولان می داده به مردم گفته است.

گفتم: شاید توفیق های اقتصادی دولت در تاریخ ماندگار نشود اما قطعاً این سطح اعتماد به نفس استاندار دائم السفر یزد ماندگار می شود.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.