Skip to Content

یک مقام آگاه در دفتر امام جمعه یزذ:

خبر منتسب به امام جمعه یزد بابت دروغ بودن استفتاء رهبری، کذب محض است


یک مقام آگاه در دفتر امام جمعه یزذ طی تماس تلفنی با دفتر یزد رسا اعلام کرد: عده ای می خواهند با شایعه پراکنی، ایجاد فتنه کنند و جایگاه نماینده ولی فقیه در استان را خدشه دار کنند.

به گزارش میبدخبر، یک مقام آگاه در دفتر امام جمعه یزذ، طی تماس تلفنی با دفتر یزد رسا اعلام کرد: عده ای می خواهند با شایعه پراکنی، ایجاد فتنه کنند و جایگاه نماینده ولی فقیه در استان را خدشه دار کنند.
این مقام آگاه افزود: چند روز گذشته عده ای با دفتر امام جمعه تماس گرفته و از وجود استفتایی سوال کرده اند و پرسیده اند آیا مقام معظم رهبری فتوا داده اند که قانون میراث فرهنگی را می شود نادیده گرفت؟ و دفتر ایشان با بررسی استفتائات این مسئله را رد کردند.

این منبع آگاه ادامه داد: حال بعضی از خبرگزاری ها و به تبع ایشان بعضی از مسئولین در بوغ و کرنا کرده اند که استفتاء منتشر شده از سوی ستاد جستجوی مفقودین جعلی ودروغ است در حالی که این استفتاء در اواخر سال 91 از دفتر مقام معظم رهبری شده است ودفتر ایشان همانگونه که در نامه مورخه 10 فرودین 92 آمده است جواب داده واعلام کرده است که دفن شهدا در مکان نامبرده بلا مانع می باشد.


ایشان با اشاره به این مطلب که رسانه ها و مسئولین باید تقوا را در کارها و حرف ها رعایت کنند خاطرنشان کرد ان شاءالله به زودی بیانیه ای از سوی دفتر امام جمعه محترم، پیرامون این مسئله صادر خواهد شد.

 




رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.