Skip to Content

فرمانده منطقه انتظامی میبد:


فرمانده منطقه انتظامی میبد گفت: تامین امنیت در سرلوحه کار پلیس قرار دارد، خبرنگاران نیز از مهمترین ارکان بالا بردن سطح امنیت اجتماعی پایدار هستند که با پلیس همکاری دارند.

به گزارش میبد خبر، سرهنگ سید طاهر موسوی در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان میبد به مناسبت روز خبرنگار بیان داشت: تامین امنیت در سرلوحه کار پلیس قرار دارد، خبرنگاران نیز از مهمترین ارکان بالا بردن سطح امنیت اجتماعی پایدار هستند که با پلیس همکاری دارند.

وی تصریح کرد: نیروهای پلیس شهرستان با دیدگاه و روحیه جهادی فعالیت دارند و ان شاءالله بتوانیم در این مسیر به خوبی انجام وظیفه کنیم.

فرمانده منطقه انتظامی میبد با تشکر از رابط منطقه انتظامیاین  شهرستان با رسانه‌ها ادامه داد : پلیس با اقتدار با کسانی که بخواهند امنیت جامعه را مخدوش کنند برخورد خواهد کرد ، اقتدار همراه با مهربانی سرلوحه کارهای پلیس است و آحاد جامعه هم همکاری خوبی در این ارتباط دارند.

وی افزود : انتقادات سازنده در رفع نواقص و مهیا کردن زمینه برای فعالیت‌های بیشتر موثر است و هرچه ارتباط بین پلیس و رسانه‌ها تقویت شود اخبار به موفع ، مناسب ، دقیق و هدفمند اطلاع رسانی می‌شود و می‌توان برای امنیت تلاش‌های بیشتری انجام داد.

موسوی پرهیز از حاشیه سازی و نوید دادن امنیت پایدار به مردم و خدمت‌رسانی با هدف دلسوزی برای مردم را در انعکاس خبرها مهم برشمرد.

وی عمده مشکلات شهرستان را مربوط به حوزه ترافیک دانست که علی رغم هشدارها و برگزاری کلاس‌های آموزشی باز هم شاهد حوادث و تصادف تلخ هستیم و باید اصحاب رسانه با اطلاع رسانی و آموزش‌هایی نظیر ترویج فرهنگ استفاده از کلاه ایمنی از بروز اتفاق‌های ناگوار جلوگیری کنند.

فرمانده منطقه انتظامی میبد یادآور شد : مصوبات خوبی در حوزه ترافیک وضع شدکه با اجرای آنها و مصوبات قبلی اقدامات خوبی درزیرساخت‌ها انجام می‌شود.

وی بدون اشاره به آمار و ارقام اضافه کرد:آمار تصادف جرحی در حوزه درون شهری میبد سال ۹۸ نسبت به ۹۷ ، ۱۰۳ درصد، تعداد مجروحان ۱۴۳ درصد و آمار فوتی ها نیز ۲برابر افزایش داشته است.

این مسئول انتظامی شهرستان به برخورد قاطع و جدی با متخلفان راهنمایی و رانندگی برای حفظ جان مردم  اشاره کرد و گفت: در این ارتباط تعدادی خودرو و موتورسیکلت‌ توقیف شده است ، همچنین باند چند باند سوداگران مواد مخدر نیز متلاشی شد.

وی همینطور در مورد سرقت دام ،مقاوم سازی و امنیت محل با حصارکشی و داشتن قفل مناسب و پرهیز از رهاسازی دام و گماردن  نگهبان مورد اعتماد در محافظت از حیوانات با توحه به دور بودن محل دامداری از محل سکونت دامدار را در کاهش سرقت موثر دانست.

فرمانده  منطقه انتظامی میبد سرقت را خرد و با درصد کم اعلام کرد که مردم با توجه به هشدارهای پلیس در سایه همکاری رسانه‌های شهرستان می‌توانند نقش موثری در کاهش آن داشته باشند.

موسوی در ادامه به برخورد جدی با مروجین فساد و بی حجابی و نیز آرایشگران و افرادی که تصاویر مستهجن در کانال‌های تلگرامی منتشر می‌کنند، خبر داد.

وی همچنین استخدام در نیروی انتظامی میبد در مقاطع تحصیلی دیپلم با ۲۵ سال، لیسانس با ۲۸ سال و فوق لیسانس با ۳۰ سال به صورت پیمانی خبر داد که جوانان می‌توانند همراه با آن خدمت سربازی خود را نیزطی کنند.

در پایان این مراسم از خبرنگاران تقدیر شد.

انتهای پیام/

ایرنا
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.