خانواده معظم شهدا با امام جمعه موقت میبد دیدار کردند+ تصاویر - نمایش محتوا - میبدخبر
Skip to Content

در آستانه سالروز رحلت حضرت رسول اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع)؛


در آستانه سالروز رحلت حضرت رسول اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) خانواده معظم شهدا با امام جمعه موقت میبد در بیت آیت الله اعرافی (ره) دیدار کردند.

به گزارش میبد خبر، حجت الاسلام علیرضا حسنی امام جمعه موقت میبد در این دیدار ضمن خیر مقدم به خانواده معظم شهدا بیان داشت: به فرموده مقام معظم رهبری زنده نگاه داشتن یاد و خاطره شهیدان کمتر از شهادت نیست اما مسئولیت ما در قبال شهیدان بسیار سنگین است و باید با ادامه راه آنان از حرمت خون آنان پاسداری کنیم.
وی افزود: امروز تمامی مردم و مسئولان وظیفه دارند تا قدردان ایثار، صبر، مقاومت و از خودگذشتگی خانواده شهدا باشند.
حجت الاسلام حسنی  با بیان این که خون شهیدان والامقام و صبر و بردباری خانواده های معظم شهدا، عزت و اقتدار برای نظام مقدس جمهوری اسلامی به ارمغان آورده است، خاطر نشان کرد: دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران را ترویج توسعه فرهنگ ایثار و شهادت و پاسداشت آرمان‌ها و ارزش‌های والای انقلاب، امام راحل و شهدا عنوان کرد.
امام جمعه موقت میبد از شهدا به عنوان اسوه های بصیرت، شهادت طلبی، ولایتمداری و عمل بموقع در تمام  قرنها و اعصار یاد کرد و ادامه داد: رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس به جهانیان ثابت کردند که این ملت همیشه بیدار و آگاه، در دفاع از آرمانهای انقلاب و حراست از حریم ولایت آماده جانفشانی هستند.
وی اضافه کرد : خانواده معظم شهدا و ایثارگران از بهترین مروجان فرهنگ ناب ایثار و شهادت در جامعه هستند.
حجت الاسلام حسنی در پایان تاکید کرد: خانواده شهدا و ایثارگران نقش اساسی و سازنده ای در حفظ نظام و انقلاب اسلامی داشته و دارند.
در پایان این دیدار نماز جماعت ظهر و عصر برگزار شد.
انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.