Skip to Content


خانواده شهدای منا چهارشنبه با رهبر معظم انقلاب دیدار می‌کنند


در نشست خبری اعلام برنامه‌های ستاد بزرگداشت شهدای منا اعلام شد روز چهارشنبه خانواده شهدای منا با رهبر معظم انقلاب دیدار می‌کنند.

به گزارش "میبدخبر"،روز سه‌شنبه موزه شهدای منا در خیابان طالقانی افتتاح می‌شود. صبح روز چهارشنبه ۱۷ شهریور ماه خانواده شهدای منا با مقام معظم رهبری دیدار می‌کنند و بعد از ظهر نیز در سالن شمسه کنگره شعر شهدای منا برگزار می‌شود. روز پنج‌شنبه تعدادی از خانواده شهدای منا با مراجع عظام تقلید در قم دیدار خواهند کرد و جمعه نیز سخنران پیش از خطبه‌های نماز جمعه در شهرستان‌ها خواهند بود. روز یک‌شنبه نیز دعای عرفه در مصلی‌‌های کشور با مراسم بزرگداشت شهدای منا برگزار می‌شود.

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.