Skip to Contentرییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان میبد از افتتاح خانه خبر میبد در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش میبد خبر، حمید مشتاقیان رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری میبد عنوان کرد: به منظور ساماندهی به امور اخبار و جراید شهرستان میبد، خانه های رجبی و معصومی در محله راسته بازار میبد، تحت عنوان خانه خبرگزاری شهرستان مرمت و احیا می گردند.

رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان افزود: این بنا که در سال 1395 خریداری شده است با مشارکت فرمانداری شهرستان، میراث فرهنگی و با کمکهای خیرین و اعتبارات دولتی طراحی و عملیات مرمت آن اغاز گردیده که در سال جاری مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

وی مهمترین اقدامات مرمتی بنا را آواربرداری، زیربندی، استحکام بخشی، اجرای طاق، نماسازی، کف سازی و تاسیسات برشمرد و اظهار داشت: باتوجه به وسعت بافت تاریخی شهرستان میبد و ارزش و اهمیت ویژه آن و همچنین لزوم اطلاع رسانی اقدامات انجام شده در شهرستان از لحاظ گردشگری، صنایع دستی، میراث فرهنگی و سرمایه گذاری، راه اندازی خانه خبرگزاری شهرستان ضروری به نظر می رسید که امید است بهره برداری از آن موجب پیشبرد اهداف سازمانی این اداره کل گردد.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.