Skip to Content


خاطره ضرغامی از دیدارش با مرجع تقلید شیعیان


ضرغامی عنوان کرد: وقتی به ملاقات آیت‌الله سیستانی رفتم، دو زانو نشسته و منتظرم بود، از جای بلند شد و احترام کرد. در طول جلسه که یک ساعت طول کشید همواره دو زانو، در حالی که دست‌هایشان روی زانو قرار داشت صحبت می‌کرد.

به گزارش میبدخبر، عزت الله ضرغامی رئیس اسبق سازمان صدا و سیما در آخرین مطلب صفحه شخصی اش با عنوان «اخلاق آیت‌الله» خاطره ای از دیدارش با آیت الله سیستانی، از مراجع تقلید شیعیان را تعریف کرد.

وی در این باره نوشت:

- وقتی به ملاقات ایشان رفتم، دو زانو نشسته و منتظرم بود. از جای بلند شد و احترام کرد. در طول جلسه که یک ساعت طول کشید همواره دو زانو، در حالی که دست‌هایشان روی زانو قرار داشت صحبت می‌کرد. فوق‌العاده بود.

- مستقیم به چهره ی من نگاه می‌کرد؛ با دقت می‌شنید و با جدیت رهنمود می‌داد.

- آنچه خیلی برای من مهم بود تأکید فراوان ایشان بر جذب جوانان، درک آنان و داشتن برنامه‌های جذاب و جلوگیری از انحراف آنان بود و به نظر می‌رسید این مأموریت را برای ما کاملاً محوری و اساسی تلقی می‌کند.

- آیت‌الله سیستانی با فتوای تاریخی خود برای مقابله ی با تروریست‌های تکفیری، هویت و اصالت مرجعیت شیعه را به تصویر کشید.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان در کارگاه آموزشی نانوایان شهرستان میبد گفت: تعیین سهمیه آرد نانوایان شهرستان میبد مربوط به عملکرد خود نانواهاست و هیچ یک از ادارات دخل و تصرفی در کاهش و یا افزایش...