Skip to Content

آیت‌الله اعرافی:


آیت‌الله اعرافی در خطبه های نماز جمعه قم گفت: حوزه و مراجع عظام تقلید در قبال حرمت شکنی و رواج ضد ارزش‌ها و زیرپاگذاشتن مقررات الهی در جشن‌ها حساس هستند و آن را محکوم می‌کنند.

به گزارش میبد خبر به نقل از فارس، آیت‌الله علیرضا اعرافی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه قم که در مصلای قدس با اشاره به هنجار شکنی های اخیر بیان داشت: طی روزهای اخیر شاهد برگزاری جشن‌هایی در تهران و شهرهای دیگر با حضور مدیران بودیم، اسلام دین شادی است و باید نسخه شادی حلال را ترویج کنیم، اما حوزه و مراجع عظام تقلید در قبال حرمت شکنی و رواج ضد ارزش‌ها و زیرپاگذاشتن مقررات الهی در جشن‌ها حساس هستند و آن را محکوم می‌کنند.

آیت‌الله اعرافی با اشاره به ضرورت برنامه ریزی برای سرگرمی‌ مردم اظهار کرد: مدیران و دستگاه‌های فرهنگی باید برای شادی‌های حلال و سرگرمی‌ها برای مردم برنامه ریزی کنند، ولی این برنامه ها نباید با حرمت‌شکنی‌ همراه باشد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.