Skip to Content

مدیر کمیته امداد میبد مطرح کرد؛


مدیر کمیته امداد میبد بیان داشت: در حال حاضر 374 حامی نیکوکار در میبد حمایت از 99 کودک غیر ایتام و 155 سالمند از کار افتاده و بیمار را برعهده دارند.

حسین زین‌الدینی مدیر کمیته امداد شهرستان میبد در گفت و گو با خبرنگار میبد خبر با اشاره به اینکه طرح کحسنین از سال 94 در شهرستان میبد آغاز شده است، بیان داشت: توجه به امور خانواده های نیازمند همواره از اهمیت خاصی برخوردار بوده به ویژه کودکانی که به دلایل مهمی نظیر سالمندی، بیماری های سخت، از کار افتادگی و موارد دیگر از حمایت پدر و مادر محروم هستند.

وی افزود: کمیته امداد امام خمینی(ره) با اجرای طرح محسنین با هدف حمایت مادی و معنوی خانواده های سالمند و از کار افتاده و بیمار و کودکان با سپرست ناتوان، دست مهربان هموطنان عزیز و نیکوکار را یاریگر این عزیزان می داند.

زین‌الدینی با بیان اینکه طرح محسنین مرتبط با خانواده های نیازمندی است که در همه ابعاد زندگی دچار مشکلات فراوانی هستند و رویکرد اصلی آن توجه به حفظ شان و بنیان خانواده های نیازمند است، اظهار داشت: در حال حاضر 374 حامی نیکوکار در میبد حمایت از 99 کودک غیر ایتام و 155 سالمند از کار افتاده و بیمار را برعهده دارند.

مدیر کمیته امداد شهرستان میبد خاطرنشان ساخت: حامیان نیکوکار شهرستان میبد سال 1396 با مشارکت در طرح محسنین مبلغ 240 میلیون تومان به خانواده های مشمول طرح کمک کردند.

وی در ادامه افزود: برخی از حامیان طرح اکرام محسنین علاوه بر ارائه کمک های مادی به فرزندان تحت حمایت خود در زمینه امور مشاوره و کمک های فرهنگی به دانش آموزان نیز با این نهاد همکاری دارند.

زین‌الدینی در ارتباط با جمعیت مددجویان شهرستان میبد یادآور شد: در حال حاضر یک هزار و 450 خانوار نیازمند با جمعیت 2 هزار و 460 نفر از خدمات تک و چند خدمتی کمیته امداد شهرستان میبد برخوردار می باشند.

مدیر کمیته امداد شهرستان میبد در پایان ضمن تشکر از خیران و حامیان عنوان داشت: خیران و نیکوکاران می‌توانند برای حمایت و مشارکت در این طرح و طرح های دیگر به حوزه اکرام کمیته امداد میبد مراجعه یا با شماره 32357545 تماس داشته باشند.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.