Skip to Content


حمایت متخصصین وفعالان حوزه سلامت میبد ازگزاره‌برگ ملی هسته‌ای +عکس


به همت بسیج جامعه پزشکی میبد، تعدادی از متخصصین و فعالان حوزه سلامت شهرستان میبد، گزاره‌برگ(فکت شیت) هسته ای ملت ایران را امضاء کردند.

به همت بسیج جامعه پزشکی میبد، تعدادی از متخصصین و فعالان حوزه سلامت شهرستان میبد، گزاره‌برگ(فکت شیت) هسته ای ملت ایران را امضاء کردند.

barggozara1

در این گزاره برگ آمده:

ما ملت ایران با تاسی به رهبر حکیم خود و با تاکید برمواضع صریح دیگر مقامات عالی کشور با انتشار این گزاره برگ ملی شرط هرگونه توافق هسته ای را رعایت اصول زیر میدانیم:
اصل یک :تمام تحریم ها علیه جمهوری اسلامی ایران باید یکجا و همزمان با امضاءتوافقنامه کاملا لغو(نه تعلیق شود.
اصل دوم :دستاوردهای هسته ای درحد نیازهای واقعی کشور باید حفظ و تقویت شود.
اصل سوم :هیچ مانعی برای استمرار تحقیقات و پیشرفت های علمی و فنی در امور هسته ای وهیچ محدودیتی برای دانشمندان مربوط وجود نداشته باشد.
اصل چهارم :هیچ نظارتی فراتر از مقررات و عرف بین المللی اعمال نشود.
اصل پنجم :هیچگونه نظارت و اعمال محدودیت بر نیروهای مسلح و مراکز نظامی و امنیتی پذیرفته نیست.
اصل ششم: توافق هسته ای باید بازگشت پذیر باشد و در صورت نقض عهد دشمن ما هم بتوانیم به شرایط قبل از توافق برگردیم.
ما اعلام میداریم منافع و عزت کشور و شش اصل فوق باید در توافق نامه هسته ای رعایت شود وگرنه مصداق توافق بد است و یک قرار داد تحمیلی ،استعماری و غیر قانونی ونامشروع است و هیچکس از طرف ملت ایران اجازه امضای قرار دادی بدون اصول ۶گانه فوق را ندارد.
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.