Skip to Content

ادامه سلسله حمایتهای روحانیون، نخبگان و شخصیتهای برجسته میبد:

حمایت زکریا اخلاقی از حجت الاسلام روانبخش+بیانیه


با در نظر گرفتن توصیه های مراجع عظام و بیانات مقام معظم رهبری، به نظر می رسد که شایسته ترین کاندیدایی که از همه‌ی ضوابط مورد نظر این بزرگوار برخوردار بوده و از نیروهای ارزشی انقلاب، به شمار می آید جناب حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ قاسم روانبخش (زید عزه) می باشد.

بسم الله الرحمن الرحیم

اکنون که در آستانه خلق حماسه ای دیگر قرار گرفته ایم به خواهش دوستان انقلابی و دلسوز در مورد انتخابات پیشرو نکاتی چند را مورد اشاره قرار می دهم:

۱: عرصه انتخابات یکی از بارزترین جلوه های حضور مردم در صحنه است که دورینهای جهانی لحظه به لحظه آن را رصد میکنند و بی شک تصمیمات و برنامه ریزیهای دشمنان اسلام و کشور نیز ارتباط تنگاتنگ با این حضور حماسی دارد هر زمان که دشمنان این حضور را کمرنگ احساس کنند، زمینه را برای اجرای توطئه های خویش فراهم میبینند.

بنابراین حضور حداکثری در عرصه انتخابات امری سرنوشت ساز بوده و در تقویت نظام اسلامی و ناکارآمد کردن توطئه های دشمنان تاثیری غیر قابل انکار دارد.

۲: مجلس شورای اسلامی که عصاره ملت است، علاوه بر نقش قانونگذاری که وظیفه اصلی اوست، در حفظ و حراست از دستاوردهای انقلاب، موضع گیریهایی مناسب در حوادث و وقایع داخلی و خارجی و اتخاذ تصمیمهای درست و به موقع و هدایت مردم در مسیر صحیح اسلام و انقلاب نقش قابل توجهی دارد. از این رو که انتخابگر نمایندگان این پایگاه حساس هستند وظیفه خطیری است که بیداری و هوشیاری کامل آنها را می طلبد.

۳: همانگونه که اصل شرکت در انتخابات امری مهم و سرنوشت ساز است و حضور حداکثری مردم می تواند نقشه های دشمن را نقش برآب کند، درایت و هوشیاری مردم در انتخاب اصلح نیز تأثیر مضاعفی در ناکام ماندن طرح های دشمنان انقلاب دارد. مردم شریف ما باید عنایت داشته باشند که نمایندگانی به مجلس بفرستند که علاوه بر برخورداری از همه‌ی ویژگی های یک نماینده طراز، در مواقع بحرانی بتواند به عنوان بازوی پرتوان رهبری، کشتی انقلاب و اسلام را از میان امواج فتنه های داخلی و خارجی به سلامت به ساحل امن برساند.

۴: معیارهای نماینده‌ی اصلح را بارها امام راحل و مقام معظم رهبری بیان فرموده اند: تدیّن و تعهد، پایبندی به جمهوریت و اسلامیت نظام، همسویی با ولایت و رهبری، اشراف بر مسائل جهان، دلسوزی در تحقق آرمانهای اصیل انقلاب، درایت در تشخیص صحیح موقعیت ها و اتخاذ تصمیم ها، عدم سازشکاری و مرعوب نبودن در برابر دشمنان قسم خورده‌ی اسلام و انقلاب، تجربه‌ی کافی و آمادگی برای خدمت گزاری به مردم، احاطه بر قوانین شرع در حوزه‌ی مسائل سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی و امثال آن، و بسیاری از ضوابط و شایستگی های دیگر که مستلزم عنایت و درایت است فهیم و انقلابی د پای صندوق های رأی می باشد.

۵: ضمن احترام به همه‌ی نامزدهای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه‌ی انتخابیه میبد و تفت با توجه به شرائط پیش آمده که مردم بیدار این دو شهرستان کما بیش از آن آگاه هستند و با در نظر گرفتن توصیه های مراجع عظام و بیانات مقام معظم رهبری، به نظر می رسد که شایسته ترین کاندیدایی که از همه‌ی ضوابط مورد نظر این بزرگوار برخوردار بوده و از نیروهای ارزشی انقلاب، به شمار می آید جناب حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ قاسم روانبخش (زید عزه) می باشد. امید است مردم شریف این دو شهرستان با این انتخاب اصلح در پیشگاه وجدان بیدار امت اسلامی سرافراز، و در نزد خداوند متعال مأجور باشند.

و السلام علیکم و رحمت الله و برکاته

پنجم اسفند۹۴

زکریا اخلاقی

 

photo_2016-02-24_17-10-13

photo_2016-02-24_17-10-32

photo_2016-02-24_17-10-36

photo_2016-02-24_17-10-39
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.