Skip to Content

رئیس جدید دادگستری میبد مطرح کرد؛


رئیس جدید دادگستری میبد در مراسم معارفه بیان داشت: با این وضع اقتصادی جامعه و بحران های کارگری دغدغه اصلی من حمایت از صنعت و تولید خواهد بود.

به گزارش میبد خبر، علیرضا حسین‌ بیگی رئیس جدید دادگستری شهرستان میبد در مراسم معارفه ضمن تقدیر از اعتماد محمد رضا حبیبی ریاست دادگستری یزد برای انتصاب وی به این مسئولیت خطیر بیان داشت: ان شاالله با همکاری و حمایت همه بتوانم به مردم خدمت کرده و گره از کار آنها بردارم.

وی افزود: دادگستری شهرستان میبد با حفظ استقلال قوه قضائیه مسلما تعامل خود را با دستگاههای این شهرستان ادامه داده و از تجارب و دیدگاه های خوب عزیزان استفاده می کند.

حسین بیگی در ادامه اظهار داشت: مهمترین بحث برای شهر بزرگی مثل میبد مسئله حمایت از صنعت و تولید بوده که این موضوع دغدغه اصلی من خواهد بود. با این وضع اقتصادی جامعه و بحران های کارگری که ما در میبد و مرکز استان با آن درگیر هستیم حمایت از تولید و کسانیکه در این راه زحمت می کشند برای بنده خیلی مهم می باشد.

رئیس دادگستری میبد در ارتباط با پیشگیری از جرم و تخلف در میبد اذعان داشت: در بحث پیشگیری از وقوع جرم و تخلف و کاهش ورود در پرونده های حقوقی می توانیم از ظرفیت های موجود در شهرستان استفاده کرد و از مسئولینی که در شورای پیشگیری از وقوع جرم عضو هستند، دعوت می شود که به صورت منظم تر در جلسات حضور یابند تا جلسه در یک ادوار مشخص تشکیل شود.

وی با تاکید بر این موضوع که مسئله زمین خواری در شهرستان با جدیت پیگیری می شود، ابراز داشت: در بحث زمین خواری که این شهرستان هم با آن درگیر است کمیته ای با حضور جمعی از مسئولین شهرستان تشکیل شده که امیدواریم در جلسات برگزار شده تصمیماتی گرفته شود که به نفع مردم شهرستان باشد.

حسین بیگی ادامه داد: در شورای حل اختلاف نیز از دوستانی که تجربه دارند و همچنین از کارمندان بازنشسته دادگستری، روحانیون ومعتمدین محلات جهت ایجاد صلح و سازی بین مردم که مسلما بهترین امر است، استفاده خواهد شد.

رئیس دادگستری میبد در پایان تصریح داشت: با همکاری واحد میانجیگری و 5 انجمنی که در راستای حمایت از خانواده در شهرستان فعالیت دارند سعی می شود تا ورودی به دادگستری کمتر شده و آخرین مرجع برای مردم دادگستری باشد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.

گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.