Skip to Content

بیانیه ناحیه مقاومت بسیج میبد به‌ مناسبت گرامیداشت حماسه 9دی؛


ناحیه مقاومت بسیج میبد با انتشار بیانیه‌ای به مناسبت فرا رسیدن حماسه ۹ دی اعلام کرد: حماسه ۹ دی جلوه بصیرت‌افزایی مردم ایران است که باید همیشه در بین مردم زنده بماند.

به گزارش میبد خبر، ناحیه مقاومت بسیج میبد با پاسداشت "حماسه ماندگار 9 دی"، "روز بصیرت و میثاق امت با ولایت"، وحدت، هوشمندی و هوشیاری ملی برابر نقشه‌های دشمن برای فتنه‌آفرینی‌های جدید و مرزبندی بین "انقلابی‌نمایی" و "انقلابی‌گری" را از درس‌ها و عبرت‌های فتنه 88 دانست.

متن بیانیه به شرح ذیل می باشد:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

یهْدِی بِهِ اللَّهُ مَنِ اتَّبَعَ رِضْوَانَهُ سُبُلَ السَّلَامِ وَیخْرِجُهُمْ مِنَ الظُّلُمَاتِ إِلَى النُّورِ بِإِذْنِهِ وَیهْدِیهِمْ إِلَى صِرَاطٍ مُسْتَقِیمٍ» مائده/ ۱۶

نهم دی ماه تجلی قدرت الهی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران است که به واسطه حرکت عظیم مردم ولایت مدار بار دیگر پیوند ملت با امام امت را در مهار فتنه و برهم زدن معادلات و محاسبات دشمن نشان داد و در تاریخ جمهوری اسلامی ایران ماندگار شد.

با گذشت 8 سال از فتنه 88 و حماسه بزرگ 9 دی، بازخوانی درس‌ها و عبرت‌های این رخدادهای مهم و تأثیرگذار در روند تکاملی انقلاب و پیش‌روندگی افتخارآمیز ملت ایران همچنان یکی از ضرورت‌های انکارناپذیری به‌شمار می‌رود که در صورت غفلت از آن بایستی در انتظار پدید آمدن توطئه‌ها و فتنه‌های پیچیده‌تر علیه نظام و میهن اسلامی بود.

حماسه تاریخ‌ ساز 9 دی 88 که عرصه نمایش بصیرت و پایبندی ملت ایران با آرمان‌های انقلاب اسلامی و بیعت "امت" با "امام" و "نه" بزرگ به دشمن و هتاکان به عاشورای حسینی بود بر آحاد ایرانیان تأکید می‌کند اعمال فتنه‌گران و نیات پلید حامیان آنان به‌مانند آینه‌ای شکسته هر روز برابر تردیدکنندگان این جنایت و خیانت بزرگ و فراموش‌ناپذیر  قرار گیرد تا آنانی را که با شیوه‌های فریبنده و نوین در پی مهندسی فتنه‌های جدید برای ضربه زدن به ایران اسلامی و متوقف ساختن حرکت رو به جلوی انقلاب در فراسوی مرزهای کشور هستند ناکام سازد.

در شرایط خطیر کنونی که به‌رغم روشنگری‌های مستمر، جبهه متحد ضدانقلاب داخلی و خارجی تحت راهبردهای پنهان و آشکار مثلث پلید آمریکا، رژیم صهیونیستی و انگلیس با همراهی ارتجاع منطقه خط تحریف حقایق تاریخی و تطهیر چهره اصحاب فتنه و باغیان علیه نظام را دنبال می‌کنند و با عملیات روانی گسترده در پی وارونه‌سازی واقعیات و القای نشانه‌های غلط و انحرافی هستند، هوشمندی و تیزبینی در مسدود کردن روزنه‌های امید و آرزوهای شوم آنان از اولویت‌های امروز دلسوزان انقلاب و هر ایرانی علاقمند به استقلال و عظمت ایران اسلامی محسوب می‌شود. 

به‌فضل الهی ملت ایران با تأسی به رهنمودها و هشدارهای مقام عظمای ولایت و رهبری امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) و یادآوری تجربه تاریخی و مصونیت‌ساز فتنه 88 و حیله‌گری‌های جدید سردمداران سلطه و صهیونیسم جهانی برای تحمیل خطای محاسباتی و ایجاد شکاف و تزلزل در اعتماد متقابل مردم و نظام، تحرکات دشمنان داخلی و خارجی برای فتنه‌سازی‌های آینده را رصد و با عمل به وصیت معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) در "پشتیبانی از ولایت فقیه" اجازه نخواهد داد به مملکت آسیبی برسد.

ناحیه مقاومت بسیج میبد از عموم مردم مومن و انقلابی شهرستان میبد دعوت به عمل آورده در پاسداشت این حماسه ماندگار امسال نیز همچون گذشته حضور گسترده و عظیم و انقلابی داشته باشند.

ناحیه مقاومت بسیج میبد

 
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.

گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.