Skip to Content

خطیب جمعه میبد:

حماسه نهم دیماه باید در تاریخ زنده بماند/ ضرورت موضع گیری محکم تر مسئولین در قبال طرح اخیر کنگره آمریکا


امام جمعه موقت میبد تنها راه نجات کشور در بحران های خارجی وداخلی را اطاعت از ولی فقیه دانست و افزود: دشمن برای انتخابات خبرگان نیز برنامه ریزی کرده است و ما باید به هوش باشیم.

به گزارش میبد خبر حجت الاسلام کارگر در بخشی از خطبه های نمازجمعه این هفته با اشاره به حماسه مردمی درنهم دی ماه سال 88، آن را از روزهایی دانست که باید در تاریخ زنده بماند و تصریح کرد: ما این فتنه را به واسطه رهنمود های رهبری وبصیرت مردمی پشت سر گذاشتیم  واگر این رهنمودها وبصیرت ها نبود معلوم نبود کشور ما درچه مسیری می افتاد، چراکه دشمن از سال ها پیش برای این فتنه برنامه ریزی کرده وعلنا از حامیان فتنه حمایت می کرد، که حضور مردم در خیابان ها در روز 9دی همه نقشه های آنها را نقش برآب کرد.

امام جمعه موقت میبد تنها راه نجات کشور در بحران های خارجی وداخلی را اطاعت از ولی فقیه دانست وافزود: دشمن برای انتخابات خبرگان نیز برنامه ریزی کرده است و ما باید به هوش باشیم.

خطیب جمعه میبد از دولت به خاطر نتایج برجام و پی ام دی تشکر کرد وافزود توقع ملت از مسئولین این است که نتیجه مذاکرات برد - برد باشد، ونکند روزی از خواب بیدار شویم وببینیم که در این نتیجه برد- برد، بردهای ما را هم آرام آرام برده اند.

وی موضع وزارت امور خارجه، نمایندگان مجلس ومسئولین در مقابل طرح اخیر کنگره آمریکا را خوب عنوان کرد و ادامه داد:موضع گیری مسئولان کشور ما در قبال این طرح کافی نیست، چرا که موضع باید آنگونه محکم باشد که دشمن را از اینگونه تصمیم ها پشیمان کند.

کارگر هچنین گفت: وقتی دولتی که خود حامی مذاکرات وبرجام بوده است، خودِ او طرح نمایندگان کنگره را امضا می کند، دیگر از دولت های بعدی چه انتظاری میرود؛ وی همچنین خطاب به دولت آمریکا گفت: شما اگر می خواهید تحریم ها برجا نماند، نباید طرح کنگره را امضا می کردید چرا که امضای این طرح باعث کاهش حضور توریست ها وسرمایه گذاران در ایران می باشد.

خطیب جمعه میبد بیان داشت: ما از طرف دیگر هم میبینیم که در هفته اخیر نیمی که ثروت بلوکه شده ایران را مصادره می کنند درحالی که بخشی از آن را نیز قبلا می خواستند به عنوان صدقه به نیازمندان ما بدهند، معلوم نیست برای فردا چه نقشه ای در سر می پرورانند و باید بسیار محکم در جلوی آنها ایستاد چرا که آنها به این مذاکرات ورابطه با کشور ما نیاز دارند واگر مردم ما فقط با تکیه بر رهنمود های رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتی، عمل کنند، دیگر نیازی به آنها نداریم همچنان که در تاریخ 8سال دفاع مقدس با اتکا برخدا وتوانایی های داخلی کشور جنگ را پس از8سال با پیروزی پشت سر گذاشت. 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ابوالفضل میبدی
با سلام و خسته نباشید می خواستم از عملکرد ضعیف شهرداری میبد در بخش شهری انتقاد کنم نه خیابان تمیزو صافی داریم نه کوچه درست و حسابی وقتی تو خیابانهای میبد حرکت می کنیم باید نگاهمان روی آسفالت خیابان باشد که کنده نشده و یا دست انداز نباشد وای به روزی که بارانی هم ببارد و این چاله ها مشخص نباشد و همچنین کوچه ها که به اصطلاح شل و گل هم می شود والله ما هم حق زندگی داریم این رسم روزگار نیست
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۱۰/۵ ۰۹:۱۷