Skip to Content

فرماندار میبد:

حل مشکلات شهری در گرو همکاری و اتحاد مردم و مسئولان شهر است


فرماندار میبد با تاکید بر لزوم اتحاد و همکاری گفت: همکاری و اتحاد بین مردم و مسئولان شهرستان میبد راه حل مشکلات است

به گزارش میبد خبر، حسین فلاح در جمع مدیران و روسای شبکه بهداشت و درمان این شهرستان ضمن تبریک به مناسبت هفته جهانی سلامت اظهار داشت: روند اجرا و پیشرفت برنامه های حوزه سلامت در سطح شهرستان میبد بسیار رضایت‌بخش و مطلوب است.

وی با اشاره به شعار هفته سلامت و اطلاع‌رسانی خوب و مطلوب در حوزه سلامت عنوان کرد: باید علاوه بر سلامت جسمی توجه ویژه به سلامت روان مردم شود و هرگونه اقدام و عمل در عرصه سلامت، بسیار ارزشمند است  و نباید آن را کوچک شمرد.

فلاح با تاکید بر اینکه کمترین آموزش همگانی در حوزه‌های بهداشتی و سلامتی می‌تواند زندگی مردم را به سطح سالم‌تری سوق دهد افزود: در یک جامعه سالم است که پیشرفت‌ها صورت می‌گیرد.

فرماندار میبد خاطرنشان کرد: گرچه مشکلات متعددی در زمینه‌های مختلف در سطح شهرستان میبد وجود دارد اما راه حل این مشکلات همه در گرو همکاری و اتحاد بین مردم و مسئولان شهر است.

انتهای پیام/

فارس
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.