Skip to Content

سخنگوی دولت در یزد:

حقوق خودمان یکی دو روز دیر می شود اما یارانه مردم را به موقع می دهیم!


سخنگوی دولت در یادواره شهدای کارمند استان یزد در اظهار نظری عجیب گفت: حقوق خودمان یکی دو روز دیر می شود اما یارانه مردم را به موقع می دهیم!

به گزارش "میبدخبر"، به نقل از یزد رسا: سخنگوی هیئت دولت صبح امروز در یادواره شهدای کارمند استان یزد ضمن گرامیداشت هفته دولت، گفت: در اعترافات یکی از منافقان واقعه 8 شهریور بیان شده است که به دلیل آن که انقلاب در مسیری حرکت می کند که نمی توان در آن نفوذ کرد، تصمیم به ساقط کردن نظام گرفتیم. در این راستا دشمنان سعی کردند با به شهادت رساندن نیروهای اصلی انقلاب تیر خلاص بر پیکره نظام زده و آن را ساقط کنند.

محمد باقر نوبخت در ادامه با اشاره به حوادثی که در مدت 37 سال گذشته در مسیر انقلاب رخ داده است اظهار داشت: دشمنان مقطع به مقطع سعی کردند انقلاب مردمی و اسلامی ایران را مورد تهاجم قرار داده و آن را ساقط کنند اما نظام با رشادت شهیدان و پویایی پابرجا ماند.

وی با اشاره به سخنان رهبر انقلاب اسلامی در خصوص "امنیت حاکم در کشور"، خاطرنشان کرد: به برکت انقلاب اسلامی ایران و حضور نیروهای مسلح، سپاه، بسیج و وجود سربازان گمنام امام زمان(عج)، ایران امن‌ترین کشور در منطقه است.

نوبخت ادامه داد: دولت با وجود مشکلات اقتصادی برای سلامتی مردم سالی 4800 میلیارد تومان، درزمینه سلامت مردم هزینه می کند و دولت در تلاش است چرخ اقتصاد کشو را به حرکت درآورد. حقوق خودمان یکی دو روز دیر می شود اما یارانه مردم را به موقع می دهیم!.

معاون رئیس جمهور افزود: برای فعال کردن هفت هزارو 500 واحد تولیدی که 450 واحد آن در استان یزد قرار دارد، دولت موظف شده 16 هزار میلیارد تومان تسهیلات برای فعال کردن واحدهای تولیدی وخصوصی و همچنین 37 هزار میلیارد تومان برای طرحهای عمرانی هزینه کند.

وی خاطرنشان کرد: پیش از تحریم‌ها درآمد کشور 119 میلیارد دلار بود اما الان این درآمد به 23 میلیارد دلار رسیده که واقعا اداره کشور با این درآمد سخت است اما هنر خدمتگزاران مردم هم همین است که بتوانند با این 23 میلیارد دلار مشکلات را برطرف کنند.

سخنگوی دولت با بیان اینکه مردم باید تورم 9 درصد و رکود 4.4 درصدی را در زندگی خود احساس کنند، افزود: خدمتگذاران در دولت در ادامه راه شهید رجایی و باهنر، خودشان را مسئول می دانند شبانه روز در این زمینه فعالیت کنند.

وی در ادامه با بیان اینکه در زمینه تولید گندم به مرز خودکفایی رسیده ایم و در آینده نزدیک تمام مطالبات گندم کاران پرداخت می شود،گفت: کل گندمی که در سال92 از کشاورزان دریافت شد، 4.2 میلیون تن بود ولی امسال این میزان به بیش از 11 میلیون تن رسیده است.

نوبخت در پایان تصریح کرد: استان یزد در سفر استانی دکتر روحانی، قریب به 1000 میلیارد تومان مصوب داشته و سازمان برنامه و بودجه موظف است تعهدات رئیس جمهور را عملیاتی کند و من از سازمان برنامه و بودجه استان یزد می خواهم که پیگیر این مسئله باشد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.