حضور ‌خانواده شهید احمدی‌روشن بر مزار شهدای گمنام امیرچخماق‌ - نمایش محتوا - میبدخبر
Skip to Content

در سومین سالگرد احمدی روشن صورت گرفت


در سومین سالگرد شهادت مصطفی احمدی روشن، نخبه هسته‌ای ایران، خانواده وی به همراه مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مزار شهدای گمنام یزد در میدان امیرچخماق حضور یافتند.

به گزارش میبدخبر به نقل از یزد رسا، حمیدرضا مقدم‌فر، مشاور رسانه‌ای فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز پس از پایان مراسم بزرگداشت شهید مصطفی احمدی روشن نخبه هسته‌ای و شهید سیدرضا میرحسینی نخبه موشکی کشور در مسجد حظیره در مزار شهدای گمنام یزد حضور یافت.

خانواده شهید احمدی‌روشن نیز در این مراسم مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران را تا میدان امیرچخماق و مزار هشت شهید گمنام دوران دفاع مقدس همراهی کردند.

مادر شهید احمدی روشن، اهل استان یزد است به همین دلیل مردم یزد احترام ویژه‌ای برای این شهید بزرگوار و خانواده‌ او قائل هستند و هر سال مراسم سالگرد شهید احمدی روشن را باشکوه برگزار می‌کنند.

امسال نیز این مراسم با حضور خانواده شهید احمدی روشن و جمعی از مسئولان استان یزد با سخنرانی حمیدرضا مقدم‌فر، مشاور رسانه‌ای فرمانده کل سپاه پاسداران در مسجد حظیره یزد برگزار شد.

انتهای پیام/ع


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.