Skip to Content


حضور گسترده مردم شهرستان میبد در راهپیمایی روز قدس+تصاویر


مردم میبد امروز پا به پای مردم سراسر ایران اسلامی با حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس و سر دادن فریاد مرگ بر اسرائیل و مرگ بر امریکا ، با آرمان های قدس شریف تجدید پیمان کردند.

"میبدخبر"؛ پیش از آغاز راهپیمایی ، مردم گروه گروه و با عجله خود را به محل آغاز راهپیمایی ( میدان جانباز) می رسانند تا یک بار دیگر مظلومیت مردم فلسطین و قدس شریف را فریاد بزنند.

 هر لحظه بر خیل جمعیت افزوده می شد و همه منتظر آغاز راهپیمایی بودند.

راهیمایی کنندگان با سر دادن شعارهایی در دفاع از مردم مظلوم فلسطین به سمت مصلای بزرگ میبد حرکت کردند.

فریادهای مرگ بر امریکا ، مرگ بر اسرائیل، الله اکبر خامنه ای رهبر، فلسطین فلسطین حمایتت می کنیم ، ای رهبر آزاده آماده ایم آماده  در آسمان میبد طنین انداز شده بود.

زن و مرد، پیر و جوان ، کوچک و بزرگ از هر قوم و طایفه ای آمده بودند تا با لبیک گفتن به ندای معمار کبیر انقلاب اسلامی ، حمایت همه جانبه خود را از مردم مظلوم فلسطین و آزادی قدس شریف اعلام کنند.

حضور پرشور نوجوانان و جوانان ، و پدر و مادرانی که دست کودکان خود را در دست داشتند از جلوه های ویژه این راهپیمایی بود..

پس از پایان راهپیمایی و تجمع مردم در مصلای میبد، قطعنامه پایانی راهپیمایی خوانده شد که مردم با سردادن فریادهای الله اکبر آن را تایید کردند.

عکاس: محمد حسین حفیظی
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 1.0 stars out of 5.


کبیری
خسته نباشید به عکاسان محترم به خاطر به تصویر کشیدن این لحظات
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۴/۱۱ ۱۵:۲۹

گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.