Skip to Content

رئیس بسیج اصناف، بازاریان و تجار کشور:

حضور وزیر صنعت در منزل سفیر سوئد مایه تاسف است/ بسیج اصناف این موضوع را به طور جدی پیگیری می کند


رییس بسیج اصناف، بازاریان و تجار کشور با اشاره به اینکه دیدار نامتعارف بعضی از مسئولین بلند پایه نظام در خانه سفیر سوئد مایه تاسف است، گفت: ما این موضوع را به طور جدی پیکیری می کنیم.

به گزارش ميبد خبر، در سفر نخست وزیر سوئد و هیئت همراه در روزهای اخیر به تهران چند قرارداد تجاری بخش خصوصی میان دو کشور ایران و سوئد به امضا رسید، نکته تامل برانگیز آنجاست که این قراردادها در منزل مسکونی سفیر سوئد در تهران برگزار شد.

در این مراسم برخی از مقامات بلندپایه دولتی از جمله نعمت زاده وزیر صنعت و معدن و تجارت، چیت چیان وزیر نیرو و تخت روانچی معاون اروپا و آمریکای وزارت امورخارجه کشورمان حضور داشتند.

غلامرضا حسن پور رئیس بسیج اصناف، بازاریان و تجار کشور در حاشیه چهارمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی در واکنش به دیدارهای نامتعارف برخی از مسئولین، اظهار کرد: دیدار  نامتعارف بعضی از مسئولین بلند پایه نظام در خانه سفیر سوئد مایه تاسف است.

وی افزود: عکس های این جلسه در رسانه ها منتشر شده است و بدحجابی حاکم در آن جا و حضور بعضی از وزرا تعجب برانگیز است.

بسیج اصناف این موضوع را به طور جدی پیگیری می کند

حسن پور عنوان داشت: ما عضو هیئت نظارت در مجموعه هستیم. آقای نعمت زاده که آدم انقلابی و متدین است با چه مجوز و استدلالی در منزل شخصی سفیر سوئد حضور داشته اند. نعمت زاده چرا با مشاهده این صحنه ها عکس العملی از خود نشان ندادند. اصلا چرا ایشان در چنین مجلسی حضور پیدا کردند. وزیر صنعت تصور می کنند که ما در بازار و مجموعه ها به خواب رفته ایم و از این جریان به آسانی عبور می کنیم. مطمئن باشند ما این موضوع به طور جدی پیکیری می کنیم.

دشمن در کشور نفوذ کرده است

مسئول بسیج اصناف کشور با تاکید اینکه اصناف و بازار از این موضوع به شدت ناراحت هستند، افزود: به جای اینکه وزارت صنعت، معدن و تجارت به کارهای اصلی ما در بازار و اصناف و تولید بپردازد حضور در این صحنه ها داشته است و این تداعی کننده نفوذ دشمن در کشور است. ما می ترسیم این مسئله باعث نفوذ بیشتر دشمنان شود.

حسن پور عنوان داشت: دولت به کشورهای خارجی تکیه کرده است و نتیجه اش همین حضور وزرا در منزل شخصی سفیر سوئد است. ما با چنین بی اخلاقی و بی ادبی چگونه می خواهیم جواب شهدا را بدهیم. از وزیر صنعت می خواهیم که علت این حضور را توضیح دهد.

مسئول بسیج اصناف کشور اضافه کرد: وزیر صنعت بارها گفته که وقت لازم جهت تشکیل جلسه هیأت نظارت را ندارد ولی در چند روز اخیر در چنین مجالسی حضور پیدا کردند! امیدواریم این مسئله از روی ناآگاهی باشد.

رزاق
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.