Skip to Content


حضور نماینده مردم میبد وتفت در اداره کل تامین اجتماعی


کمال دهقانی فیروز آبادی نماینده منخب مردم شریف میبد وتفت در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی پس از حضور در اداره کل تامین اجتماعی استان با صابری مدیر کل ودکتر توحیدی فر مدیریت درمان استان دیدار وگفتگو نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل یزد، کمال دهقانی فیروز آبادی نماینده منخب مردم شریف میبد وتفت در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی پس از حضور در اداره کل تامین اجتماعی استان با صابری مدیر کل ودکتر توحیدی فر مدیریت درمان استان دیدار وگفتگو نمود.

در این دیدار،دهقانی فیرزوز آبادی ضمن اعلام خشنودی از حضور در سازمان تامین اجتماعی به عنوان یک سازمان بیمه گر اجتماعی، ابراز امیدواری نمود تا با تلاش و مساعی هرچه بیشتر شاهد موفقیت این سازمان که همان انجام تعهدات مستمر وبه موقع به مخاطبین آن می باشد، باشیم.

وی یاد آور شد انشالله با پیگیریهایی که صورت خواهد پذیرفت درآینده نزدیک شاهد احداث کلینیک تخصصی تامین اجتماعی و همچنین ساخت و تجهیز شعبه تامین اجتماعی میبد باشیم.

دهقانی افزود علاوه بر شهرستان میبد در شهرستان تفت نیز مطالعاتی صورت گرفته که متعاقبا در خصوص نحوه اجرای آنها نیز اطلاع رسانی خواهد گردید.

صابری مدیر کل تامین اجتماعی استان نیز در ابتدای این دیدار ضمن عرض خیر مقدم به نماینده منتخب مردم در این دو حوزه انتخابی شهرستان، برای وی آرزوی توفیق و سعادت نمود .

در جریان این دیدار مدیر کل استان ابتدا به گزارش اقدامات صورت گرفته در اداره کل و شعب تامین اجتماعی استان و سپس بصورت جزیی تر اقدامات صورت گرفته در دو شهرستان تفت ومیبد پرداخت که مورد توجه منتخب مردم  قرار گرفت.

دکتر توحیدی فر مدیریت درمان تامین اجتماعی استان نیز نسبت به ارائه اقدامات درمانی صورت گرفته در این دو شهرستان پرداخت و افزود با هماهنگیهای که صورت خواهد گرفت، ساخت واحداث کلینیک تخصصی تامین اجتماعی در شهرستان میبد در دستور کار قرار گرفته که می تواند بخش بزرگی از مسائل درمانی مردم این منطقه را مرتفع نماید.

شایان ذکر است کمال دهقانی فیروز آبادی با کسب اکثریت آراء در حوزه های انتخابی شهرستان تفت ومیبد به نمایندگی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی انتخاب گردید که این دیدار، سومین ملاقات حضوری مدیر کل و مدیریت درمان تامین اجتماعی با منتخبان مردم در استان یزد بود.

گفتنی است در این بازدید فلاح فرماندار شهرستان میبد نیز دهقانی نماینده منتخب مردم را همراهی نمود.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان در کارگاه آموزشی نانوایان شهرستان میبد گفت: تعیین سهمیه آرد نانوایان شهرستان میبد مربوط به عملکرد خود نانواهاست و هیچ یک از ادارات دخل و تصرفی در کاهش و یا افزایش...