Skip to Content


حضور نامزدهای مطرح انتخابات مجلس دهم میبد و تفت در دانشگاه آیت الله حائری میبد


مدیر فرهنگی و دبیر شورای فرهنگی دانشگاه زمان برگزاری این جلسه مهم و کم نظیر را روز دوشنبه 94/12/3 رأس ساعت 10 صبح در سالن آمفی تئائر دانشگاه اعلام کرد.

به گزارش "میبدخبر" به نقل از روابط عمومی دانشگاه حایری میبد،، علی اکبر کریمی مدیر فرهنگی دانشگاه آیت الله حائری میبد ضمن دعوت از تمامی نامزدهای انتخابات مجلس دهم از حوزه انتخابیه میبد و تفت از برگزاری جلسه معارفه و ارائه دیدگاه های نامزدهای انتخابات مجلس خبر داد.
کریمی گفت: پیرو مصوبه شورای فرهنگی و با عنایت به اطلاع رسانی های متعدد قبلی انجام شده قرار بود سلسله جلسات مناظره بین نامزدهای علاقه مند در دانشگاه برگزار شود که به دلیل اهمیت و جایگاه بحث انتخابات و لزوم تبیین و روشنگری هر چه بیشتر تمامی اقشار به ویژه جوانان و دانشجویان در جهت حضور حداکثری و پر شورتر برگزار شدن انتخابات، مقرر شد جلسه معارفه و ارائه دیدگاه ها و برنامه های انتخاباتی با حضور نامزدهای دهمین انتخابات مجلس در دانشگاه برگزار شود.
مدیر فرهنگی و دبیر شورای فرهنگی دانشگاه زمان برگزاری این جلسه مهم و کم نظیر را روز دوشنبه 94/12/3 رأس ساعت 10 صبح در سالن آمفی تئائر دانشگاه اعلام کرد.
علی اکبر کریمی همچنین افزود: علیرغم اطلاع رسانی های قبلی انجام شده از مجموع نامزدهای انتخابات مجلس دهم از حوزه انتخابی میبد و تفت تاکنون حضرات آقایان سید ناصر امامی، نایب علی خلیلی، کمال دهقانی فیروزآبادی، قاسم روانبخش و حسین فلاح اعلام آمادگی کرده و در این جلسه حضور می یابند و کماکان نامزدهای دیگر نیز می توانند در صورت تمایل جهت حضور در این جلسه ارزشمند اعلام آمادگی نمایند.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.