Skip to Content

به مناسبت روز بهورز صورت گرفت؛

حضور معاون فرماندار و سرپرست شبکه بهداشت میبد در خانه های بهداشت و تبریک به بهورزان


معاون فرماندار بهمراه سرپرست شبکه بهداشت میبد در تعدادی از خانه های بهداشت روستاهای این شهرستان حضور یافتند و به بهورزان شاغل در این مراکز تبریک گفتند.

به گزارش "میبدخبر"،به مناسبت 12 شهریورماه روز بهورز، صبح روز گذشته فلاح معاون فرماندار به همراه دکتر سهیلی سرپرست شبکه بهداشت میبد با حضور  در تعدادی از خانه های بهداشت روستاهای میبد، روز بهورز را به پیشگامان و ایثارگران عرصه سلامت تبریک گفتند.

در این مراسم محسن فلاح معاون فرماندار نیز با تبریک این روز به بهورزان،ضمن اشاره به زحمات بهورزان و نقش آنها در سلامت روستائیان، رضای خدا و اجر اخروی را مهمترین توشه برای این قشر زحمتکش دانست و ابراز امیدواری نمود: با تلاشهای بهورزان شاهد بهبود وضعیت سلامت جامعه روستایی و رشد شاخصهای بهداشتی باشیم. 
همچنین دکتر سهیلی با اشاره به ارتقاء روزافزون سطح بهداشت و سلامت مردم جامعه و ریشه کن شدن بسیاری از بیماری ها بیان کرد: اگر امروز شاهد افزایش سطح خدمات بهداشتی و درمانی هستیم، حاصل تلاش های شبانه روزی خادمان عرصه سلامت بویژه عزیزان بهورز است که با هیچ تلاشی دیگر در این عرصه قابل مقایسه نیست.رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 1.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.