Skip to Contentبه مناسبت میلاد امام حسن مجتبی(ع) اسدزاده شهردار میبد، اعضای شورای اسلامی شهر میبد و جمعی از مسئولین و خیرین شهرستان با حضور در مرکز سایبان دریا در جمع صمیمی دختران این مرکز بودند.

به گزارش میبد خبر، به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی(ع) اسدزاده شهردار میبد، اعضای شورای اسلامی شهر میبد و جمعی از مسئولین و خیرین شهرستان با حضور در مرکز سایبان دریا در جمع صمیمی دختران این مرکز بودند.

گفتنی است این ضیافت به همت شهرداری میبد و با هدف نشاندن لبخند بر لبان دختران و کادر آموزشی این مرکز و شنیدن مشکلات و نیازهایشان انجام شد، بعد از برنامه افطار، خانم امامی مدیریت مرکز از حضور مسئولین تقدیر و تشکر نمود و به معرفی مرکز و اهداف و برخی از مشکلات نیز اشاره کرد.

اسدزاده شهردار میبد، ضمن تبریک میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) و آرزوی قبولی طاعات و عبادات حاضرین، از زحمات مدیریت مرکز، مربیان و خیرینی که با حمایت های خود شادی را برای بچه ها به ارمغان می آورند تقدیر و تشکر نمود و عنوان کرد: با توجه به آغاز تابستان و اوقات فراغت، تهیه و نصب یک ست ورزشی برای این مرکز توسط شهرداری انجام خواهد شد.

انتهای برنامه لوح تقدیر همراه با کارت هدیه به دختران این مرکز اهدا شد.

لازم به ذکر است این موسسه 25 دختر در رده های سن 6 تا 18 سال را زیرچتر حمایتی خود قرارداده است.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.