حضور شهردار و اعضای شورای شهر در جمع صمیمی کودکان مرکز سایبان دریا+ تصاویر - نمایش محتوا - میبدخبر
Skip to Contentبه مناسبت میلاد امام حسن مجتبی(ع) اسدزاده شهردار میبد، اعضای شورای اسلامی شهر میبد و جمعی از مسئولین و خیرین شهرستان با حضور در مرکز سایبان دریا در جمع صمیمی دختران این مرکز بودند.

به گزارش میبد خبر، به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی(ع) اسدزاده شهردار میبد، اعضای شورای اسلامی شهر میبد و جمعی از مسئولین و خیرین شهرستان با حضور در مرکز سایبان دریا در جمع صمیمی دختران این مرکز بودند.

گفتنی است این ضیافت به همت شهرداری میبد و با هدف نشاندن لبخند بر لبان دختران و کادر آموزشی این مرکز و شنیدن مشکلات و نیازهایشان انجام شد، بعد از برنامه افطار، خانم امامی مدیریت مرکز از حضور مسئولین تقدیر و تشکر نمود و به معرفی مرکز و اهداف و برخی از مشکلات نیز اشاره کرد.

اسدزاده شهردار میبد، ضمن تبریک میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) و آرزوی قبولی طاعات و عبادات حاضرین، از زحمات مدیریت مرکز، مربیان و خیرینی که با حمایت های خود شادی را برای بچه ها به ارمغان می آورند تقدیر و تشکر نمود و عنوان کرد: با توجه به آغاز تابستان و اوقات فراغت، تهیه و نصب یک ست ورزشی برای این مرکز توسط شهرداری انجام خواهد شد.

انتهای برنامه لوح تقدیر همراه با کارت هدیه به دختران این مرکز اهدا شد.

لازم به ذکر است این موسسه 25 دختر در رده های سن 6 تا 18 سال را زیرچتر حمایتی خود قرارداده است.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.