Skip to Contentمجتبی صباغی(قاری قرآن کریم و عضو گروه تواشیح نورالبیان) و سینا دهقانی(حافظ کل قرآن کریم و عضو گروه تواشیح نورالبیان) از قرآن آموزان موسسه حضرت معصومه (س) در دیدار جامعه قرآنی کشور با رهبر معظم انقلاب حضور داشتند.

دیدار جامعه قرآنی با رهبر معظم انقلاب که هرساله در طلیعه ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود دیروز، ۱۸ خردادماه مصادف با اول ماه مبارک رمضان در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار گردید. براساس این گزارش، این محفل قرآنی که از ساعت ۱۷ آغاز و تا اذان مغرب و عشا ادامه داشت با حضور مدیران امور قرآنی، قاریان و حافظان ممتاز و بین‌المللی، مبتهلین و گروه‌های تواشیح و همخوانی قرآن همراه بود. این محفل قرآنی با حضور بیش از ۷۰۰ نفر از سراسر کشور برپا شد.

 

شایان ذکر است دو تن از قرآن آموزان موسسه حضرت معصومه (س) ، آقایان مجتبی صباغی(قاری قرآن کریم و عضو گروه تواشیح نورالبیان) و سینا دهقانی(حافظ کل قرآن کریم و عضو گروه تواشیح نورالبیان) در این دیدار حضور داشتند.

IMG_0608-300x225

IMG_9286-300x169
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.