Skip to Content


حضور بسیجیان گردان امام حسین(ع) شهرستان میبد در انتظامات و تأمین امنیت نماز عید فطر


بسیجیان گردان امام حسین(ع) شهرستان میبد در برپایی و تامین امنیت مراسم عید سعید فطر در کنار سایر نهاد های خدماتی و انتظامی شرکت کردند.

به گزارش میبد خبر: در کنار سایر نهادهای خدماتی و انتظامی، بسیجیان گردان امام حسین(ع) شهرستان میبد نیز در برپایی هرچه بهتر نماز عید فطر شرکت می کنند. 
گفتنی است بسیجیان گردان امام حسین(ع) شب قبل از عید، تا ساعاتی پس از نیمه شب مشغول به آماده سازی محوطه برگزاری نماز بوده اند و در اولین ساعات بازگشایی دربهای مصلی آیت الله اعرافی تا پایان نماز عید و بازگشت مردم، به کارهای جمع آوری فطریه و کفاره و همچنین انتظامات مراسم مشغول شدند.
 
عکاس: صادق غفوری
 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.