Skip to Contentرزمایش بزرگ اقتدار عاشورایی استان یزد با حضور ۲۰ هزار بسیجی استان یزد برگزار شد.

به گزارش  میبد خبر، رزمایش بزرگ و افتخارآفرین اقتدار عاشورایی استان یزد همزمان با سراسر کشور در یزد و از خیابان قیام یزد و در مسجد ملااسماعیل برگزار شد.

در این مراسم که تجمع اصلی آن در مسجد تاریخی ملااسماعیل یزد برگزار می‌شود، 20 هزار نفر از نیروهای اقشار مختلف بسیج استان یزد حضور دارند و اقتدار و عظمت بسیج را به رخ جهانیان کشاندند.

بسیجیان شرکت کننده در این رزمایش بزرگ شامل تمام افرادی هستند که در مرحله‌های قبلی رزمایش با حضور در نقاط مختلف استان به ارائه خدمات مختلف به شهروندان به ویژه در نقاط محروم کردند.

یکی از بارزترین و گسترده‌ترین خدماتی که نیروهای بسیجی در استان یزد ارائه می شود خدمات محرومیت‌زدایی است که در قالب اردوهای جهادی برگزار می‌شود و بسیجیان استان با حضور در نقاط مختلف استان و حتی دیگر استان‌های کشور از جمله کوهبنان کرمان و کرمانشاه به فعالیت‌های خود در حوزه‌های مختلف می‌پردازند.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.