Skip to Content

پایان اباحه‌گری یک شبکه مجازی مبتذل در میبد؛


با دستور قضایی دادستان میبد و پیگیری‌های پلیس امنیت اخلاقی میبد یک صفحه مبتذل شبکه مجازی از دسترس خارج شد.

به گزارش میبد خبر، به دنبال ارسال گزارش‌ها و شکایت‌های متعدد مردمی از ترویج فساد و قانون‌شکنی توسط گردانندگان یک حساب اینستاگرامی در شهرستان میبد، این صفحه مجازی با دستور قضایی دادستان میبد و  پیگیری‌های پلیس امنیت اخلاقی این شهرستان از دسترس خارج شد.

روابط عمومی دادگستری شهرستان میبد در این رابطه اعلام داشت: گردانندگان این حساب اینستاگرامی که بیش از ۲۵هزار دنبال‌کننده داشت و عمده مخاطبان آن نیز از شهرستان میبد بود به صورت گسترده مبادرت به قبح‌شکنی از طریق انتشار محتویات مبتذل و خلاف عفت عمومی می‌نمودند.

همچنین کانال تلگرامی وابسته به این متهمان که محتویات مشابهی منتشر می‌کرد و بیش از ۳۰۰۰ عضو داشت مسدود شد.

بنا بر این گزارش پرونده دو متهم این پرونده در دادسرای میبد مفتوح است و افراد مذکور در حال حاضر تحت تعقیب قضایی می‌باشند.

شایان ذکر است به دلیل افزایش شکایات مردم میبد از ترویج فساد و اباحه‌گری در برخی صفحات مجازی بومی، دادگستری شهرستان میبد حسب وظیفه ذاتی خود با مرتکبین این جرائم برخورد قاطع قانونی خواهد کرد و از تمامی گردانندگان کانال‌های و حسابهای مجازی در این شهرستان درخواست دارد تا با پای‌بندی به قوانین و مقررات کشور مانع از هنجارشکنی و گسترش فساد شوند.

انتهای پیام/

نارین خبر
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.